Bandyta wybił rowerzyście 8 zębów. Usłyszał zarzuty i… poszedł do domu

23

PIASECZNO W środę 21 lipca w Jazgarzewie 23-letni kierowca toyoty dotkliwie pobił 40-letniego rowerzystę i przejechał mu po jednośladzie. Dwa dni później bandyta został zatrzymany


Prawdopodobnie między mężczyznami doszło do utarczki słownej na drodze. Kierowca toyoty zatrzymał się, wziął do ręki kij bejsbolowy lub przypominające go narzędzie, którego do tej pory nie odnaleziono i uderzył nim rowerzystę w głowę. Na skutek uderzenia mężczyzna stracił 8 zębów i z ciężkimi obrażeniami głowy trafił do szpitala. 23-latek zniszczył też jego rower.
Napastnika, który skatował rowerzystę, zatrzymano dwa dni później. Wiadomo, że jest mieszkańcem powiatu piaseczyńskiego i nie był do tej pory karany. Odpowie przed sądem za uszkodzenie ciała zagrażające życiu oraz uszkodzenie mienia. Nie wiadomo, dlaczego policjanci nie zawnioskowali o umieszczenie go w areszcie tymczasowym. Nadal jeździ samochodem po drogach powiatu, dlatego inni rowerzyści powinni mieć się na baczności.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

JK

23 KOMENTARZE

 1. Bandyci chodzą w dzień po ulicach. Gwałcą i biją. A w więzieniu siedzi pan co nie zapłacił alimentów bo jest bezrobotny..
  Ale przecież to norma bo żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości.

  • Ferdek ja nikogo nie bronię. Dalem przykład kto siedzi za kratami a kto chodzi/jeździ po ulicy i zagraża społeczeństwu. Być może ten sam pseudo kierowca spotka na drodze kogoś z twojej rodziny to inaczej będziesz gadał..
   Dla mnie to bandyta – powinien być aresztowany za to co zrobił. Ale przecież żyjemy w państwie prawa i sprawiedliwości..

 2. W pewnym sensie rozumiem tego Pana, nie wytrzymał. Wiem jak zachowują się kolarze, wystarczy pojeździć trochę po Konstancinie, Slomczynie czy Gassach. To co odstawiają na tych swoich kolarzówkach to wolna amerykanka. Wymuszanie pierwszeństwa, jazda przy osi jezdni, skręcanie bez sygnalizowania, peletony po kilku kilkunastu zachowujące się jak dzicz bo cała droga należy do nich. Kwestia czasu aż dojdzie do jakiegoś wypadku z ich udziałem.

  • Nigdy nie pozwól żeby twoja rodzina jeździła na rowerze. . Nigdy nie wreczaj roweru na komunię dopóki nie zmienisz swojego myślenia. Kolarstwo to piękny sport i niebezpieczny. Kierowco zaczekaj 100m czasami 30sekund i wyprzedz a nie mijasz na gazetę.
   Jestem kolarzem amatorem ( mam kask, światła, strój, wiedzę {prawo jazdy} wyobraźnię, kondycję i mam nadzieję że zdrowie jak będę miał szczęście i nie trafię ma wariata . )
   Szerokości.

 3. Szlak mnie trafia jak widzę rowerzystę który to na drodze zachowuje się jak święta krowa. Każdy rower powinien być tak samo oznakowany jak pojazd i posiadać działające światła (z przodu i tyłu). Roweżyćsi również powinni płacić składki OC, AC, NNW za swój rower. Na ścieżkach rowerowych powinny być też spowalniacze przed przejazdem przez skrzyżowanie.

  Nie zmienia to faktu że pobicie rowerzysty nie powinno mieć miejsca.

 4. może to ten sam „gwiazdor”, który chciał pomachać pałką innemu kierowcy ale ta mu wypadła. Na FB to popularny filmik w ostatnich miesiącach.

 5. Jazgarzew….i za grosz winy rowerzysty nie było.Niestety kiedyś faceci takie sprawy załatwiali honorowo,ale teraz aby tylko przedłużyć rękę i z nienacka uderzyć.

 6. Właśnie zastanawiam się czy ten chwacki młodzian z bejsbolem nie został wypuszczony, bo jest rodziną kogoś w policji?

 7. Może to potomrk najsztuba tudzież innego dziennikarzyny z OKO pres… im wszystko wolnio, inaczej jest to ,,akt antysemityzmu,,.
  A rowerzystami przestałem się przejmować… wpadną pod koła, to rodzina jeszcze za zniszczenie auta będzie pociagnieta….

 8. Cebulackie komentarze pod każdym wypadkiem z udziałem rowerzysty to nowy standard. Szkoda, ze tak mało informacji. Mam nadzieje, ze poszkodowany lub rodzina nie odpuszczą i będzie bandyta spłacał odszkodowanie latami. Jeśli to prawda, ze dalej ma prawo poruszać się samochodem to poprostu dno i nie już szansy dla tego kraju

 9. Zachowanie kierowcy to zwykły bandytyzm. Sądzę, ze cyklista dołożył swoje. Bez znacznego powodu kierowca raczej by sie tak nie zachował

 10. A może po prostu sprawa nie jest taka jednoznaczna skoro prokurator nie wnioskował o areszt. Jeszcze się okaże, że tamten najpierw go okładał pompką do roweru 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię