Bańkowa zabawa! Kolejna już w czwartek

0

PIASECZNO Wczoraj przy stadionie miejskim odbył się Festiwal Baniek Mydlanych – rodzinna impreza objazdowa, na której znakomicie bawiły się osoby w różnym wieku. W czwartek kolejna impreza

Większość atrakcji przygotowano z myślą o najmłodszych. Przy akompaniamencie muzycznym (na który składały się, między innymi, przeboje Majki Jeżowskiej i znane piosenki z bajek) czuwał zresztą sam… Spider-Man. Człowiek Pająk chętnie pozował również do wspólnych zdjęć. Oprócz tego nie zabrakło dmuchańców, animacji i konkursów, tak więc dzieci z pewnością nie mogły narzekać na nudę. Zarówno starsi, jak i młodsi przez cały czas trwania imprezy chętnie puszczali też bańki – niektóre naprawdę imponującej wielkości. Spora kolejka ustawiała się przy tym do waty cukrowej.
A już w najbliższy czwartek na Placu Piłsudskiego w Piasecznie odbędzie się… kolejna bańkowa impreza. W ramach Bubble Day, który potrwa od godziny 13 do 19, na wszystkich czekać będzie strefa z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych, pokazy baniek, zabawy z animatorami oraz strefa relaksu i wypoczynku.
Wstęp wolny.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię