Basen po remoncie już czynny

1

GÓRA KALWARIA Po trzytygodniowej przerwie technicznej dziś ponownie otworzył swoje podwoje basen w Górze Kalwarii, są nowości!

Od dziś można już zapłacić za wstęp kartą. Kolejną nowością jest bar – Zakątek Smaku, w którym w ładnym wnętrzu serwowane będą m.in. pyszne dania obiadowe i domowe ciasto.

W sumie remonty i prace konserwacyjne na basenie pochłonęły w tym roku 325 tys. zł. Obiekt został dokładnie wyczyszczony i odświeżony (w tym celu z niecek spuszczono wodę), wymieniono w nim m.in. złoża filtrujące wodę, a także wiele elementów, od których zależy bezpieczeństwo klientów (jak np. barierki na schodach prowadzących do zjeżdżalni) i jakość usług. Gruntowny remont przeszły też sauna oraz siłownia.

Już 11 października zespół basenowy będzie obchodził 20-lecie. Tego dnia pierwsza godzina pływania będzie kosztowała jedynie złotówkę! To nie wszystko – w godz. 16-21 każdy będzie mógł poczuć się niemalże jak uczestnik programu Ninja Warrior i spróbować swoich sił na ogromnym dmuchanym, wodnym torze przeszkód. Przewidziano także konkurencje rodzinne. Dodatkowo na klientów 11 października będą czekały prezenty.

Źródło: www.gorakalwaria.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię