Będą tańsze bilety

1

PIASECZNO Warszawa planuje obniżenie cen biletów okresowych w II strefie. W zależności od rodzaju biletu podróżni oszczędzą od 30 zł do nawet 76 zł miesięcznie


Burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis i prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, prezydent m.st. Warszawy Hanna Gronkiewicz –Waltz przedstawiła szczegóły nowej oferty biletowej, która miałaby zacząć obowiązywać od czerwca.
Pasażerowie korzystający z biletów 30-dniowych normalnych zaoszczędzą 30 zł miesięcznie, z kolei posiadacze 90 –dniowych aż 76 zł miesięcznie. W taryfie biletowej pojawi się także bilet jednorazowy przesiadkowy grupowy ulgowy dla maksymalnie 10 osób w cenie 22 zł, co ma stanowić ułatwienie dla podróżujących grup szkolnych. Ostateczną decyzję w sprawie zmian w taryfie biletowej podejmą radni m.st. Warszawy. Proponowana obniżka biletów ma zachęcić kierowców do przesiadania się z aut w środki komunikacji zbiorowej.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Zrobiło się prukfie gorąco koło jej szerokiego tyłka w związku z tzw. reprywatyzacją – to i wycofuje się ze skandalicznej POdwyżki sprzed kilku lat. Piszę to jako mieszkaniec Warszawy, który do czasu tamtej POdwyżki kupował bilet na dwie strefy, aby mieć większą swobodę podróżowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię