Bezpieczne ferie

0

Ferie w województwie mazowieckim zaczynają się 28 stycznia. Policjanci ruchu drogowego będą dbać o bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Dlatego zarówno w Warszawie jak i we wszystkich powiatach garnizonu stołecznego zostały wyznaczone miejsca, gdzie będą odbywać się kontrole autokarów.

W powiecie piaseczyńskim kontrole będą prowadzone na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, przy ul. Kościelna 3, w godz. 5.00-10.00, po uprzednim zgłoszeniu drogą elektroniczną na adres: aneta.druzd@ksp.policja.gov.pl, tel. 22 604 52 04 (sekretariat WRD). Informacji udziela również dyżurny pod nr tel. 22 604 59 00.
„Dojedź(MY) bezpiecznie do celu” to akcja skierowana przede wszystkim do kierowców oraz pasażerów, którzy w ramach nadchodzących ferii będą uczestnikami zbiorowych i rodzinnych wyjazdów na wypoczynek zimowy. Policjanci ruchu drogowego w całym kraju będą sprawdzać stan techniczny pojazdów oraz kontrolować sposób przewożenia pasażerów – zwłaszcza tych najmłodszych. Wszystko to ma na celu zapewnienie bezpiecznego i spokojnego dotarcia na miejsce odpoczynku i powrotu do domu. Sprawdzane będą zarówno samochody osobowe jak i autokary.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię