Bezpłatna wycieczka rowerowa na lotnisko w Gassach

0

PIASECZNO Ruszyła 5. edycja „Chodź na rower” – cyklicznych wycieczek z przewodnikiem. Tradycyjnie rowerzyści spotykają się w wybrane niedziele o godz. 10.00 na rynku w Piasecznie. Najbliższa wycieczka już 4 czerwca na lotnisko w Gassach.


Mieszkańcy gminy Piaseczno oraz sąsiednich miejscowościach bezpłatnie mogą wziąć udział w akcji.

– Wystarczą tylko chęci i sprawny rower – mówi Agnieszka Jarzębska-Isio, pomysłodawca projektu. Mamy nadzieję, że w tym roku również zaskoczymy cyklistów pokazując im nowe, atrakcyjne turystycznie miejsca, a tych na pewno w naszej okolicy nie brakuje.Chodź na rower

Organizatorzy przygotowali kilka wycieczek. Najbliższa 4 czerwca na lotnisko w Gassach. Dystans do pokonania na tej trasie to około 45 km. W pierwszą i ostatnią niedzielę lipca natomiast miłośnicy dwóch kółek odwiedzą Zagrody Ojrzanów (50 km) oraz Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach (55 km). W sierpniu udadzą się na Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku (20 sierpnia, 50 km).

Stałym punktem każdej wycieczki jest godzinna przerwa na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Każdy z uczestników wycieczek otrzyma również kamizelki odblaskowe.

Tempo wycieczek jest rekreacyjne. Organizatorem akcji jest Fundacja Violet Kiwi. Akcja dofinansowywana jest przez Gminę Piaseczno. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com.

źródło: piaseczno.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię