Bezpłatne porady projektantów wnętrz w Piasecznie

0

PIASECZNO Z bezpłatnych konsultacji profesjonalnych projektantów wnętrz będzie można skorzystać w najbliższy weekend w Leroy Merlin przy ul. Puławskiej 46. Architekci będą udzielać porad dotyczących kolorystyki wnętrz na zaproszenie jednej z najbardziej uznanych marek farb – Tikkurila.

– Nasze doświadczenia pokazują, że klienci coraz śmielej decydują się na nieszablonowe rozwiązania i chętnie wybierają nie tylko jasne, neutralne odcienie farb, ale także te ciemne i nasycone. Bo przecież nowy kolor ścian to świetny sposób na metamorfozę wnętrza relatywnie niewielkim kosztem. Kluczem jest odpowiednia koncepcja i dobór barw. I w tym właśnie pomagają nasi profesjonalni doradcy – komentuje Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska.

Z porady designera z Tikkurila można skorzystać bezpłatnie i bez konieczności wcześniejszego umawiania się. Projektanci będą służyć fachową pomocą w doborze kolorów, a także podpowiedzą, po jakie farby sięgnąć, aby uzyskać na ścianie oczekiwany efekt. Od razu można będzie dokonać zakupu wybranych produktów oraz skorzystać z usługi Tikkurila Color Service. Pozwala ona na odwzorowanie koloru dowolnego przedmiotu, np. szala lub pamiątki z wakacji, poprzez dobór właściwego odcienia farby z mieszalnika, dzięki czemu ulubiony odcień zostanie przeniesiony do domowego wnętrza.

Projektanci będą dostępni w piątek, 18 września, w godz. 14.00 – 20.00 oraz w sobotę, 19 września, w godz. 12:00 – 20:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię