Bezpłatne posiłki dla uchodźców z Ukrainy

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Wojenni uchodźcy z Ukrainy, którzy przebywają w gminie Konstancin-Jeziorna, mogą otrzymać bezpłatny posiłek. Miejsko-społeczny punkt ich wydawania mieści się przy ul. Sobieskiego 6. Gotowe dania są rozdawane od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 oraz w soboty o godz. 10.00.

 

Punkt wydawania posiłków mieści się przy ul. Sobieskiego 6, w budynku Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, w tym samym miejscu, w którym do 29 kwietnia działał społeczny punkt wydawania darów rzeczowych. Gotowe dania, do podgrzania, dla uchodźców z Ukrainy, którzy schronienie przed wojną znaleźli w naszej gminie, rozdawane są od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 oraz w soboty o godz. 10.00. W niedziele punkt jest nieczynny.

У будівлі за адресою вул. Cобеського 6 в м. Констанцин-Єзерна (колишній пункт видачі гуманітарної допомоги) наразі можна отримати безкоштовні обіди для біженців з України. Видачу готових страв буде здійснено з понеділка по п’ятницю близько 17.00 і по суботах близько 10.00 ранку.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię