KONSTANCIN-JEZIORNA Policja ustaliła właściciela białego audi, które prawdopodobnie doprowadziło do wypadku w zeszły piątek przy wjeździe do Konstancina-Jeziorny


– Postępowanie jest w toku, mamy już określonego właściciela pojazdu, ale teraz musimy ustalić kto prowadził auto – informuje kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Jutro właściciel białego audi będzie przesłuchany w charakterze świadka – dodaje policjant.
Do wypadku doszło w zeszły piątek przy wjeździe z Konstancina-Jeziorny od strony Góry Kalwarii na drodze wojewódzkiej 724. Białe audi zmierzające od strony Konstancina wyprzedzało sznur samochodów, jadąc wprost na nadjeżdżającą z naprzeciwka skodę.
Kierowca skody chcąc uniknąć czołowego zderzenia przyhamował i stracił panowanie nad autem. Zjechał na przeciwległe pobocze, gdzie nieszczęśliwych zbiegiem okoliczności zatrzymał się mężczyzna skuterem. Skoda uderzyła motorowerzystę i przewróciła się na lewy bok. Obaj mężczyźni zostali zabrani do szpitala. Kierowca audi odjechał z miejsca wypadku.

AB

Zobacz jak doszło do wypadku:


czytaj też: 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię