Bieg dla wszystkich! Ideą jest odkrywanie i wspieranie sportowych talentów

1

PIASECZNO W najbliższą sobotę o godzinie 9.30 spod stadionu w Piasecznie wystartuje wspólny bieg w ramach Global Charity Race. Uczestnicy będą zbierać fundusze na powstanie Global Academy

Akcja ma pomóc w odnalezieniu młodych sportowych talentów, które potrzebują fachowego wsparcia, by móc w pełni rozwinąć swój potencjał.

Dołącz do wyjątkowej inicjatywy i stwórz z nami Global Academy, która ma na celu: pomoc uzdolnionym sportowo dzieciom i młodzieży, zapewnienie im dostępu do profesjonalnej kadry trenerskiej, organizację obozów sportowych oraz zapewnienie niezbędnych: sprzętu i dostępu do infrastruktury – zachęcają organizatorzy akcji.

Dochód z opłat startowych zostanie przeznaczony na stworzenie Global Academy. Zapisać się na bieg można za pośrednictwem strony
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/charity.php
Nie biegający mogą wpłacić „cegiełkę” na rzecz Akademii https://globalcharityrace.com/pomoc/

Maciej Górzyński, trener biegania Fundacji Woodrun (organizatora Global Charity Race), zaprasza do wspólnego biegu w najbliższą sobotę – leśnych 10 km, które zahaczą o Górki Szymona.

– Uwaga biegacze z Piaseczna i okolic! – mówi Maciej Górzyński. – Zapraszam Was do przyłączenia się do mnie. Nie zapomnijcie oczywiście wcześniej zapisać się do Global Charity Race. Na stronie globalcharity.com jest dokładna instrukcja jak ściągnąć specjalną aplikację naszego partnera, Datasport, dzięki której od razu po odbytym biegu będziecie figurować na liście wyników. No to biegamy! Dla innych i też dla siebie oczywiście!

Inicjator sobotniego biegu przewiduje zorganizowanie się w dwie grupy, szybszą i wolniejszą.
– W każdej z nich będzie osoba znająca trasę którędy pobiegniemy, ktoś w stylu „przewodnika”. – mówi Maciej Górzyński. – Wbiegniemy w piękne dukty Lasu Chojnowskiego, jeśli będzie trzeba, to w wolniejszej grupie będziecie przechodzić do marszu. Pamiętajcie żeby przed biegiem wydrukować sobie numer startowy, uwiecznimy nasz bieg pamiątkowym zdjęciem.

Grzegorz Tylec

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię