Big Cyc zagra darmowy koncert!

0

Fani Big Cyca mogą zacierać ręce. Z okazji 31. rocznicy powstania BIG Cyc wyruszy w trasę koncertową i w najbliższą niedzielę 31 marca odwiedzi Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów przy ulicy Kajakowej 12b. Co więcej, wstęp na niego będzie darmowy!

Big Cyc to legendarna formacja cyrkowo-rockowa, która wielokrotnie stawała się obiektem medialnych sensacji. Kariera grupy zaczęła się w poprzedniej epoce, w czasach w których brakowało wszystkiego, od jedzenia i picia, po paszporty i walutę. Big Cyc wstrzelił się znakomicie w swój czas, bo połączył melodyjny punk z ironią i kąśliwym humorem Pomarańczowej Alternatywy. Do dziś, muzycy grający 31 lat w tym samym składzie, tworzą jedną z najbarwniejszych i najbardziej oryginalnych formacji rockowych na polskim rynku muzycznym. Autorzy wielu nieśmiertelnych przebojów („Berlin Zachodni”, „Makumba”, „Rudy się żeni“) i niezapomnianych płyt („Z partyjnym pozdrowieniem”, „Wojna plemników”, „Moherowe berety”) od lat walczą z paranoją codzienności w uszczypliwy sposób komentując zastaną rzeczywistość. Grupa ujawniła, że oprócz znanych hitów w programie koncertów, pojawią się dawno nie wykonywane piosenki z początku działalności oraz numery z ostatniej płyty „Czarne słońce narodu”.
Ten koncert będzie połączeniem trzęsienia ziemi z serią bolesnych elektrowstrząsów, po których poczujecie się jak nowonarodzeni. Big Cyc zagra kipiący energią, wybuchowy materiał dla fanów od lat 5 do 105. Zespół zagra w składzie: Dżej Dżej – bass, wokal, Dżery – bęben, Piękny Roman – gitara, Skiba – atrakcja wieczoru oraz Gadak – klawisze i Maras – gitara. Supportem będzie zespół Stroszek. Koncert sfinansowany został z Budżetu Partycypacyjnego i rozpocznie się o godzinie 18.

Tyl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię