Biją Ukraińców? W mieście doszło do dwóch niepokojących incydentów

13

PIASECZNO Kilka dni temu jeden z naszych czytelników zauważył w rejonie ulicy Bocianiej grupę mężczyzn bijących trzech obywateli Ukrainy. Do podobnego zdarzenia doszło poprzedniego dnia w miejskim parku


Do pobicia obywateli Ukrainy miało dojść 18 i 19 grudnia. Nasz czytelnik był świadkiem zdarzenia na ptasim osiedlu.
Wracałem z pracy i wjeżdżałem na osiedle ulicą Bocianią – opowiada. – Od razu zobaczyłem dużą grupę mężczyzn, ale nie bardzo wiedziałem, co się dzieje. Kiedy uchyliłem okno, usłyszałem wyzwiska. W końcu zauważyłem, że napastnicy biją trzech mężczyzn. Od razu zadzwoniłem na policję i wjechałem samochodem do garażu – relacjonuje.
Kiedy nasz czytelnik po zaparkowaniu samochodu ponownie wyszedł na Bocianią zauważył jak będący w przewadze mężczyźni gonią kilku uciekających i wykrzykują wrogie hasła pod adresem Rosjan oraz Ukraińców.
Słyszałem m.in. „Polska walcząca” i „Zabijemy was sku…” – opowiada. – Jak byłem na miejscu, nie widziałem policji. Nie wiem, może patrol w końcu dojechał i złapano tych ludzi…
Próbowaliśmy dowiedzieć się na policji czegoś więcej o incydencie, do którego doszło na Bocianiej, ale do tej pory nie udało nam się uzyskać żadnych informacji.

TW

13 KOMENTARZE

 1. Najechało się do Piaseczna patologii z prowincji i wprowadzają swoje zwyczaje spod wiejskiej remizy. Wracaj do swoich Kraśników mentalna średniowieczna biedo.

  • Najechalo się do wsi patologii pseudo „wykszt ” z podlasia lubelskiego „świętokrzyskiego” białostockiego itd. Pracują w sadzie prok kpp
   O czym piszesz?
   O niewyksztalconych spod remizy?
   Nazwij „wykształconych” na stanowiskach, często z dalekij prowincji, którzy dla „miedziaka” sprzedają wszystkie wartości
   Na ptasim kilku z kpp robi grube interesy, fu

 2. To pewnie słynna Straż Narodowa! Do tej pory zwykle atakowali kobiety. Jest okres świąteczny i pewnie postanowili pielęgnować wszechpolską tradycję nietolerancji i pogromów etnicznych.

 3. Odezwał się wielki pan z Piasezna… jak tak ci się podobają to sobie ich weź na swoje 40m.
  Ukraińcy to naród bez kultury, honoru, historii i gogodności.

 4. „Słyszałem m.in. „Polska walcząca””
  ======================
  Widać jakiś oddział Armii Krajowej zorganizował akcję odwetową za Wołyń i Galicję Wschodnią.
  Trochę się z tą interwencją spóźnili…

 5. Okropność. Policja powinna się tym zająć natychmiast. Inna sprawa, że Ukraińcy, głównie panowie strasznie brudzą na osiedlu nie tylko ptasim. Często spaceruję z psem i widzę, że sikają gdzie popadnie nie przejmując się niczym i nikim. To zupełnie inna mentalność jeszcze. Wielokrotnie zwracałam słowną uwagę i albo klną pod nosem, albo machają (na szczęście tylko) ręką. 2 piętra nade mną mieszkają Ukraińcy i wielokrotnie kiepują petki i zrzucają niżej. Z ich balkonu spadają również inne ciekawostki w tym śmieci. Nie wiem o co chodzi. Osiedle mocno podupadło odkąd się pojawili. Nie usprawiedliwia to jednak ataku na nich.

  • Oj tak! Brud i bałagan przywieźli ze sobą i niestety i nas nim uraczyli. Obawiam się, że ich już nie uda się wychować na ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię