Bił bejsbolem bez litości! Gdy pozbawił przytomności mężczyznę, rzucił się na kobietę!

2

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna w Radomiu zatrzymali 35-letniego obywatela Ukrainy. Jest on podejrzewany o ciężkie pobicie na jedynym z piaseczyńskich osiedli. Oprawca użył kija bejsbolowego

Do mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło 24 maja, gdy do samochodu zaparkowanego na jednym z osiedli mieszkaniowych w Piasecznie wsiadało ukraińskie małżeństwo.

Jak wynika z zebranych w tej sprawie informacji, do ich pojazdu podbiegł mężczyzna i przy użyciu najprawdopodobniej kija bejsbolowego zaczął rozbijać auto. Gdy właściciel samochodu próbował powstrzymać napastnika, został zaatakowany. Bandyta uderzał po całym ciele tak długo aż jego ofiara straciła przytomność. Na pomoc mężowi rzuciła się małżonka. Ona również ostała pobita. Z pomocą przyszedł przypadkowy przechodzień, który głośno zaczął wzywać policję.
Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, których skrupulatne działania operacyjne doprowadziła w miniony weekend do Radomia. Na jednej z ulic policjanci zatrzymali zaskoczonego 35-letniego obywatela Ukrainy.
Został natychmiast przewieziony do Piaseczna i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty karne. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

AB/KPP

2 KOMENTARZE

  1. Przeglądając codziennie ten portal odnoszę wrażenie, że Pani chyba ma bardzo wiele wolnego czasu gdyż wypowiedzi można znaleźć pod 1/3 artykułów. Nie mówiąc o tym, że większość komentarzy jest przemądrzała lub niektóre obraźliwe jak ten.
    Nie wiem w jakim Pani jest wieku (ale wnioskuje po komentarzach 35+) i rozumiem wolność słowa ale wychowania chyba została Pani pozbawiona już w dzieciństwie – wyzywanie i generalizowanie o całej narodowości? Rozumiem, że osoby wypowiadające się tak samo na temat Polaków swobodnie mogą Panią wrzucać do jednego wora?
    Aż przykro pomyśleć co Pani przekazuje młodszemu pokoleniu, nie mówiąc o utrzymywaniu stereotypu “chamskiego Polaka-Janusza”..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię