Bił ciężarną kobietę! Trafiła do szpitala

5

PIASECZNO Piaseczyńscy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad swoją partnerkę. Będąca w ciąży kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Policyjni na jednej z piaseczyńskich ulic zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Z ich ustaleń wynika, że jest on podejrzewany o znęcanie się nad swoją życiową partnerką, która jest w ciąży. Z materiałów sprawy dowiadujemy się, że jego zachowanie wobec kobiety było wyjątkowo brutalne. Zadawał jej uderzenia po całym ciele, używając przy tym także różnych narzędzi. Poszkodowana z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.
Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przedstawili mężczyźnie zarzuty karne za znęcanie się nad osobą najbliższą, narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a także za znęcanie się nad psem należącym do poszkodowanej.
Do prokuratury wpłynął wniosek o zastosowanie wobec 31-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi teraz w jednym z aresztów śledczych.

AB/KPP

5 KOMENTARZE

  1. Ale ta kobieta jest głupia że dała sobie zrobić dziecko z kimś takim, pewnie teraz w areszcie płaczę i żałuję, po wyjściu znowu będzie bił kobietę i nie daj boże dziecko 🙁
    Tej kobiety mi nie szkoda, jaką kobieta pozwolą aby favet bil psa? Mądra kobieta już dawno by odeszła tymbardziej że on ani mądry a wygledny

  2. Hehe standard 🙂 ta dziewczyna uwielbia byc bita, bo normalni faceci jej się nudzą a ona potrzebuje adrenaliny.
    No to proszę, byle byś dziewczyno kiedyś życiem nie zapłaciła

  3. Oo a przecież to taka milosniczka zwierza cały czas wystawia coś na fb że kocha zwierzeta
    Gdyby kochała nie byłaby z mężczyzną który bije psy. Patola ona i on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię