Bił, okradał i terroryzował starszego mężczyznę

1

GÓRA KALWARIA Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 48-latka, który od kilku dni terroryzował starszego mężczyznę. Bił go, okradał i groził śmiercią

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii zatrzymali 48-latka podejrzewanego o pobicie starszego mężczyzny. Okazało się, że poszkodowany był przez niego nie tylko dotkliwie pobity, ale co najmniej dwukrotnie okradziony. Łupem 48-latka padło kilka tysięcy złotych należące do pokrzywdzonego, a także jego dokumenty, karta bankomatowa i telefon.
Z policyjnych informacji wynika, że starszy mężczyzna był również zastraszany przez podejrzanego. Grożono mu także śmiercią. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów z Góry Kalwarii został przedstawiony prokuratorowi wraz z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
Sąd do wniosku się przychylił i mężczyzna na najbliższe trzy miesiące został osadzony w areszcie śledczym. Grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE:  Dostał mandat za fałszywe dane

AB/KPP

1 KOMENTARZ

  1. A w trakcie zatrzymania zostały użyte pały teleskopowe, czy też ten rodzaj sprzętu policja trzyma sobie w zapasie na wypadek zetknięcia się z protestującymi babami?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię