Bił, żeby zabić? Odpowie za usiłowanie zabójstwa

4

TARCZYN Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 32-letniego mieszkańca Warszawy podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa.

Dziś, na najbliższe trzy miesiące do aresztu śledczego trafi 32-letni mieszkaniec Warszawy. Został zatrzymany w minioną niedzielę przez funkcjonariuszy z komisariatu policji z Tarczyna. 32-latek jest podejrzewany o usiłowanie zabójstwa. Jego ofiarą jest mężczyzna, którego tożsamości do chwili obecnej jeszcze nie ustalono. Został brutalnie pobity i z licznymi obrażeniami głowy trafił do jednego z warszawskich szpitali.
Sprawa prowadzona jest przez wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu.
Zatrzymanemu mężczyźnie grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności. Dla dobra prowadzonego postępowania, policja nie informuje o okolicznościach tego zdarzenia.

CZYTAJ TAKŻE:  Ukradli ogrodzenie, wpadli na gorącym uczynku

KPP/AB

4 KOMENTARZE

  1. Tak bil pustak z Piaseczna, ktorego przestepstwo zamietli na jakis czas kumple z kpp typu t zak oktabow…i prokuratorek. Tchórze na usługach bandy chyba nie myślą, że wszystko ok

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię