Blacha z dachu wisi nad chodnikiem! Omijajcie to miejsce!

0

PIASECZNO – Z dachu budynku przy ul. Powstańców Warszawy oderwały się arkusze blachy, które stwarzają niebezpieczeństwo – alarmuje nasza Czytelniczka

Sprawę nasza Czytelniczka zgłosiła na policję oraz w sklepie Wurth. Zanim jednak zostaną podjęte działania, zachowajmy ostrożność i nie zbliżajmy się do budynku. Kawał blachy spadający z takiej wysokości może zagrażać nie tylko zdrowiu, ale i życiu.

 

Wichury, które w ostatnich dniach przechodzą nad całą Polską nie ominęły również Piaseczna. Jak podaje IMGW, siła wiatru dochodziła tam w porywach do prawie 100 km/h. Z doniesień medialnych słyszymy o licznych szkodach, jakie spowodowały te niecodzienne warunki atmosferyczne. Wiatr uszkodził również budynek, w którym mieści się nasz sklep przy ul. Powstańców Warszawy w Piasecznie – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska. – Sytuacja jest już jednak opanowana. Z samego rana straż pożarna w asyście policji usunęła niebezpieczne elementy i sklep jest dostępny dla klientów. Dziękujemy za sygnał od osoby, która przechodząc obok budynku zauważyła zagrożenie. W tej chwili szkody zastały naprawione, a miejsce zabezpieczone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię