Black Friday, czyli zabiegi za połowę ceny

0

PIASECZNO Jeden z piaseczyńskich salonów fryzjersko-kosmetycznych uległ modzie, która przyszła do nas z zachodu i ogłosił u siebie Black Friday. Co oznacza Black Friday u kosmetyczki i fryzjera, zapytaliśmy w Salonie BB.

Black Friday zagościł w naszym kraju już na dobre. Klienci czekając na ofertę w obniżonej cenie, ulegają gorączce zakupowej. Kupują odzież, elektronikę, obuwie zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Co może zaproponować na  Black Friday salon fryzjersko-kosmetyczny?

-Nasz oferta jest bogata, więc nie ukrywam, że wybór był trudny – uśmiecha się właścicielka Salonu BB – Z pomocą przyszły nasze klientki, które podsunęły nam pomysł. Z myślą o paniach, które chcą zadbać o twarz w promocji ujęliśmy wszystkie dostępne u nas zabiegi marki Thalgo. Zapraszamy panie na konsultacje i dobieramy zabieg indywidualnie. Mamy do wyboru zabiegi odmładzające, dla cery naczynkowej, problematycznej, zanieczyszczonej, teraz z rabatem 50%

-Nie zapomniałyśmy o paniach, które chcą poprawić wygląd swoich włosów. – zapewnia fryzjerka z Salonu BB– Dla nich mamy, do wyboru dwa zabiegi profesjonalnej marki Estel. Podczas konsultacji dobierzemy odpowiedni sposób poprawy kondycji włosów, a klientki zapłacą 50 % mniej niż zwykle.

Black Friday w Salonie BB potrwa przez tydzień od 25.11 do 30.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów zabezpieczonych na potrzeby promocji. W sklepach zwykle produkty w okazyjnej cenie również szybko znikają z półek. Często podczas Black Friday kolejki ustawiają się na długo przed otwarciem marketów, a walka o upragniony telewizor przypomina grę w rugby.

-Nie dopuścimy do rozlewu krwi- śmieje się właścicielka Salonu BB- Ale kto pierwszy ten lepszy. Zapisy przyjmujemy telefonicznie, przez naszego funpaga i osobiście. Decyzji nie należy zostawiać na ostatnią chwilę.

BZ

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię