Błyszczące włosy latem

0

Dla tych pań, które mają problem z włosami zniszczonymi, przesuszonymi, łamliwymi i zmęczonymi zabiegami chemiczni mamy świetny zabieg, który trwale podniesie jakość włosów

Włosy nawilżone pełne blasku
Dla włosów przesuszonych, które utraciły blask, są zmęczone codziennym modelowaniem, prostowaniem, utrwalaniem polecamy Magic Efect Botox firmy Tahe. Podstawowym celem zabiegu jest wyrównanie gospodarki wodnej wewnątrz włosa. Składnikami aktywnymi są naturalny kolagen, kwas hialuronowy, keratyna oraz olej arganowy.
Naturalny kolagen nawilża i odżywia włosy oraz przywraca je do stanu dawnej świetności.
Kwas hialuronowy, który głęboko nawilża, posiada zdolność do utrzymania wody w ilości odpowiadającej tysiąc razy większej niż jego masa własna.
Keratyna to składnik budulcowy – naprawia strukturę i ochronna warstwę włókien uszkodzonych chemicznie oraz przez czynniki fizyczne.
Olej arganowy walczy z negatywnymi skutkami upływu czasu, wzmacnia i nabłyszcza włosy.

Cudowne nawilżenie
Połączenie tych składników wyrównuje gospodarkę wodną we wnętrzu włosa. Za sprawą kolagenu i kwasu hialuronowego włos przez długi czas po zabiegu utrzymuje wilgoć, zupełnie inaczej niż wcześniej. Ma to ogromny wpływ na wszelkie czynności, które wykonujemy na włosach. Wszystkie zabiegi takie jak codzienna stylizacja suszarką, domowa pielęgnacja, farbowanie włosów czy zabiegi regeneracyjne będą przynosić dużo lepsze rezultaty niż wcześniej.

Zabieg można wykonać w Salonie BB w Piasecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię