Bmw nie pomogło w ucieczce! Policjanci okazali się szybsi

3

PIASECZNO Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, po pościgu zatrzymali 37- letniego kierowcę bmw. Okazało się, że obywatel Armenii miał przy sobie środki odurzające.

Było tuż po godzinie 19.00 gdy piaseczyńscy kryminalni podeszli do zaparkowanego bmw. Kierowca nie zareagował na wydawane mu polecenia. Gwałtownie ruszył nie zważając na innych uczestników ruchu.
Policjanci natychmiast ruszyli w pościg. O zdarzeniu powiadomili oficera dyżurnego. Podczas pościgu kierowca bmw wielokrotnie łamał przepisy ruchu drogowego, zmuszał innych kierowców do nagłych i niebezpiecznych manewrów. Po kilku kilometrach jeszcze na terenie gminy Piaseczno, bmw zostało skutecznie zablokowane. Kierowca, którym okazał się 37-letni obywatel Armenii został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Znaleziono przy nim środki odurzające. Policjanci nie wykluczają, że pojazd prowadził będąc pod ich wpływem. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP/AB

3 KOMENTARZE

    • Co poniektórzy z kpp nie radzą sobie ze śledzeniem świadka przekrętów, którego nadal straszą uskuteczniajac sobie za nim przejażdżki. Ich kompetencje kończą się na utknięciu w dość szerokiej uliczce! 🤣

  1. Niech sie wezma za robote nieroby i zaczna szukac 16 letniej Korneli bo juz miesiac jej nie ma a oni nic nie robia dobrze ze skarge rodzice zlozyli w komendzie glownej na tych nierobow..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię