Bmw potrąciło pieszego

9

LESZNOWOLA Do wypadku doszło na krajowej 7 w Łazach u zbiegu z ul. Podleśną. Na przejściu dla pieszych lub w jego bezpośrednim sąsiedztwie został potrącony mężczyzna. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

– Ruch w stronę Warszawy odbywa się jednym pasem – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – W tej chwili nie znamy okoliczności zdarzenia, nie potrafię też powiedzieć czy do wypadku doszło na pasach czy w bezpośrednim sąsiedztwie przejścia dla pieszych – dodaje policjant.

AB

WPI TAXI Piaseczno

9 KOMENTARZE

  • człowieku to że jechał BMW to jego od razu musi wina?! To jakiś pie*dolony stereotyp że zawsze jest winny kierowca BMW przy wypadku?!

  • Tak samo jak na wszystkie gowniane auta typu Renault Thalia, Dacia Logan itd. Takimi paskudnymi samochodami jeżdżą sami “wspaniali” kierowcy . Należy też dodać do tego matkę Volvo, gdyż w większości jeżdżą nimi stare dziady z bardzo szybko reakcja za kolkiem.
   Przykład : Warszawa Ursynów stary dziad zabił dziecko na pasach, bo nie zdążył wyhamować.
   Pozdrawiam.

 1. A kto powiedział że to od razu kierowca jest winny! Ludzie jak święte krowy włażą na pasy bo uważają że rozpędzone auto powinno się łaskawie zatrzymać i przepuścić wielmożnego. Nauczcie się dbać o własne zdrowie nawet wchodząc na pasy, przecież nikt o to lepiej nie zadba!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię