Bohaterowie wierszy uczą i bawią… w piaseczyńskim Auchan

0

PIASECZNO W przyszłą niedzielę, 20 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno najmłodsi widzowie będą mieli możliwość spotkania bohaterów polskich wierszy i bajek

W teatrzyku „Stefek Burczymucha i inni” dzieci wraz z rodzicami zobaczą wielu bohaterów z bajek Marii Konopnickiej, Jana Brzechwy, Józefa Ignacego Kraszewskiego i innych polskich poetów i pisarzy. Tytułowy Stefek Burczymucha – pozorny zuch – rozbawi wszystkich swoimi perypetiami z… muchą. Jak zakończy się walka bohatera z owadem i do czego prowadzą przechwałki? Najmłodsi zdecydowanie nie będą się nudzić!
Inna postać – chory Kotek nauczy najmłodszych, że łakomstwo nie popłaca, a nieumiarkowanie może zakończyć się wizytą u lekarza i pobytem w łóżku. Czym natomiast kończy się niezdecydowanie? O tym opowiedzą losy Żurawia i Czapli z bajki Jana Brzechwy. Nie wszystkie historie miłosne kończą się szczęśliwie, ale za to płynie z nich ciekawy morał. Zabawne opowieści zostaną zaprezentowane w bajecznie kolorowej scenografii, która zachwyci możliwościami animacyjnymi i niezwykłymi kształtami.
Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie w godzinach 13, 15 i 17. Wstęp bezpłatny!

AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię