Bomba w centrum miasta? Na miejscu jest pirotechnik z psem [AKTUALIZACJA]

0

PIASECZNO Od dwóch godzin policja zabezpiecza budynek, w którym znajduje się oddział Alior Banku przy skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Ludowej. Na miejsce dotarł przed chwilą pies, szkolony do wyszukiwania ładunków wybuchowych


Około godz. 10 do policjantów dotarła informacja, że w rejonie banku przy Jana Pawła II, ale także drugiego oddziału Aliora przy rondzie Mazowieckiego mogą być ukryte ładunki wybuchowe. Oddział znajdujący się przy skrzyżowaniu z Ludową ewakuowano, zaś front budynku oddzielono taśmą. W tej chwili w tym rejonie, oprócz funkcjonariuszy policji, nikt nie może przebywać. Na miejscu są obecnie pirotechnik z psem, którzy sprawdzą, czy rzeczywiście mamy do czynienia z realnym zagrożeniem, czy tylko wyjątkowo głupim żartem.

Przy skrzyżowaniu Ludowej z Jana Pawła II powstał korek. Dlatego należy zachować w tym miejscu szczególną ostrożność. Przed chwilą na miejsce dojechały dwie jednostki straży pożarnej. Gdy dotrze jeszcze pogotowie, policjanci z psem wejdą do banku, aby przeszukać pomieszczenia, w których może być ukryta bomba.

TW

godz.13.38 Ruch zarówno na ulicy Jana Pawła II jak i Wojska Polskiego został już przywrócony.

czytaj też:

WPI TAXI Piaseczno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię