Brak szczepionek przeciw grypie w gminie Piaseczno

3

PIASECZNO Na chwilę obecną wykorzystane zostały wszystkie 700 szczepionek przeciw grypie, które piaseczyński ZOZ otrzymał na realizację.

– Czekamy na informację czy i kiedy ostatnia zamówiona partia szczepionek zostanie przekazana ZOZ-owi. Mieszkańcy powyżej 65+ zapisani na listę oczekujących, zostaną poinformowani o możliwości zaszczepienia w momencie pozyskania dodatkowych szczepionek. – informuje Hanna Kułakowska-Michalak I zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Zapisy na listę oczekujących zostały zakończone w piątek 9.10.2020 r. o godzinie 19.00.

– Możliwość pozyskania szczepionek w tym roku jest bardzo ograniczona i pomimo naszych starań, nie możemy zapewnić szczepionki wszystkim zainteresowanym programem mieszkańcom Miasta i Gminy Piaseczno – dodaje Hanna Kułakowska-Michalak.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

źródło: www.piaseczno.eu

 

 

3 KOMENTARZE

  1. Nie było żadnej listy oczekujących
    W czwartek osobiście dowiadywałam się w przychodni na fabrycznej o te szczepionki dla mamy i pani w okienku kazała się dowiadywać , bo nie wiedzą kiedy będą .Gdyby była taka lista , to chyba by poinformowali o tym 😒

  2. Ja tylko przypominam, że włoska „pandemia” zaczęła się od zaszczepienia wszystkich emerytów w tym regionie przeciw grypie. Po zaszczepieniu organizm przez 3 miesiące ma osłabioną odporność!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię