GÓRA KALWARIA Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej świętowano również w szkole przy ul. ks. Sajny. Młodzież podziękowała nauczycielom za codzienny trud efektownym musicalem.


Jesteście solą edukacji. Nie tylko przekazujecie uczniom wiedzę. Kształtujecie ich osobowości. Efektów wpływu na młode charaktery nie dostrzega się od razu, ale po pewnym czasie je widać i jest to satysfakcja dla każdego pedagoga – zwrócił się do nauczycieli burmistrz Dariusz Zieliński.

Gospodarz gminy wręczył w trakcie uroczystości akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Na brawa zasłużyła również młodzież. Uczniowie z ul. ks. Sajny wystawili musical, który dowiódł, jak bardzo są utalentowani. Muzycznie, tanecznie i aktorsko.

Nasza praca nie jest łatwa, wierzcie mi, ale entuzjazm młodzieży daje siłę – podsumowała występ Małgorzata Wysokińska, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Uroczystość poprzedziła ceremonia w ratuszu, podczas której Dariusz Zieliński wręczył dyrektorom gminnych szkół i przedszkoli oraz nauczycielom nagrody burmistrza.

źródło: gorakalwaria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię