Brutalne pobicie pod Auchan. Policja poszukuje świadków zdarzenia

10

PIASECZNO W czwartek wieczorem na parkingu pod hipermarketem Auchan został pobity 50-letni mężczyzna. Policja szuka świadków zdarzenia


Do pobicia doszło kilka minut po godz. 18 na parkingu, na wysokości Empiku, w pobliżu głównej drogi prowadzącej przez teren Auchan.
– Mój mąż wysiadł z auta i szedł w kierunku sklepu – opowiada pani Beata, żona 50-latka. Do zdarzenia doszło na przejściu przez wewnętrzna drogę.
– Jadący szarym samochodem mężczyzna nie zamierzał przepuścić pieszego, zamiast tego wysiadł z auta i go uderzył – dodaje kobieta.
Uderzenie było na tyle silne, że 50-latek stracił przytomność. Z licznymi złamaniami twarzy i twarzoczaszki został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację.
– Zabezpieczyliśmy już nagranie z monitoringu i prowadzimy czynności wyjaśniające – mówi nadkom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Prosimy też o kontakt wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie. Dzwonić można pod numer (22) 60-45-226.

TW

10 KOMENTARZE

  1. Monitoring jest na parkingu sektorami, nie wszystkie czesci parkingu sa objete kamerami jednak glowna część parkingu tuz przed budynkiem jest w kamerach. Wystarczy dobrze sie rozejzec kamery sa na budynku. Domagajcie sie nagran

  2. Poznać trzeba obie wersje zdarzeń non stop ktos ubliża i wyskakuje z rękoma do szarpaniny a jak dostanie w pysk leci na policję po kit skacze a najlepsze jak kobieta wyskakuje z agresja nauczona ze może bić męża to i innych też a potem napadł na mnie chciał okrasc zgwałcić i porwać dzieci Boże chroń przed takimi bo każdego będzie szukać policja moja rada bić gdzie nikogo nie ma w obronie własnej atakować nigdy nie należy bo nie każdy ćwiczy sztuki walki i taka osoba jest bezbronną ale tym co wyciągają ręce łamać je w obronie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię