Brutalnie pobił i okradł. Przed policją schował się pod kołdrą

0

TARCZYN Kilka dni temu w Tarczynie doszło do brutalnego pobicia. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch młodych mężczyzn i jednego nieletniego

Kilka dni temu młody mieszkaniec Tarczyna wracał przed godziną 6 do domu. Został zaatakowany przez trzech mężczyzn. Najpierw przy pomocy gazu pieprzowego napastnicy obezwładnili go i obalili na ziemię. Następnie został brutalnie pobity i okradziony. Bandyci zabrali mu portfel z dokumentami, ponad 700 złotych oraz telefon komórkowy.
Policjanci z Tarczyna celnie wytypowali trzech mieszkańców Grójca. Podczas kontroli miejsca zamieszkania jednego z nich nie dali zwieźć się zapewnieniom, że nieznane jest jego miejsce jego przebywania. Wyciągnęli 19-latka spod kołdry. Kolejni zatrzymani to 22-latek oraz nieletni, którzy również trafili do komisariatu w Tarczynie.
Wobec 19-latka policjanci złożyli do prokuratora w Grójcu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego sąd przychylił się i na najbliższe dwa miesiące został on już osadzony w areszcie śledczym. Wobec 22-latka został zastosowany policyjny dozór, natomiast sprawą nieletniego zajmie się teraz sąd rodzinny.
Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12. Rozpracowanie tek sprawy i było możliwe dzięki doskonałej współpracy policjantów z zespołu kryminalnego, dzielnicowych i funkcjonariuszy z “patrolówki”.

AB/KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię