Brutalny napad na kobietę! Pobita walczy o życie w szpitalu

12

GÓRA KALWARIA Dziś około godziny 13.30 w miejscowości Solec doszło do brutalnej napaści na kobietę. Syn poszkodowanej i policja apelują o pomoc w znalezieniu sprawcy

– Na drodze „na skróty” łąki przy lasku ktoś (młody, ciemne włosy, okulary) napadł na moją mamę i brutalnie ją pobił! – mówi Marcin Ciepieniak.
Kobieta wysiadła na przystanku w miejscowości Solec – naprzeciwko hotelu Solec i kierowała się w stronę domu. Następnie przeszła około 300 metrów za zabudowania, po czym skręciła za laskiem w lewo w stronę drogi (Baniocha-Konstancin) i zaraz za nim została napadnięta. Sprawca (który, jak się udało ustalić, najprawdopodobniej wysiadł za nią z autobusu) dotkliwie ją pobił i próbował udusić. Jak się okazało, motyw jego działania mógł nie być rabunkowy, bo z torebki poszkodowanej nic nie zginęło. Sprawcę mógł jednak, równie dobrze, ktoś spłoszyć.
Kobieta zdążyła jeszcze wykonać telefon i zawiadomić syna, a po podaniu rysopisu napastnika została zaintubowana, bo w wyniku obrzęku krtani nie mogła oddychać. Aktualnie przebywa na OIOM w ciężkim stanie (w śpiączce farmakologicznej).
– Ktokolwiek widział kręcącego się młodego człowieka w tej okolicy, pasującego do rysopisu, proszę o kontakt na policję i do mnie – mówi Marcin Ciepieniak.
Obecnie policja z Góry Kalwarii jest na miejscu zdarzenia i prowadzi czynności mające na celu wykrycie sprawcy. Sprawdzane są, między innymi, nagrania z okolicznego monitoringu.

FM

12 KOMENTARZE

 1. Jest szansa na wymierzenie Sprawiedliwości.
  Dobrze, że nie policja z Piaseczna.
  Gdyby to był kumpel któregoś z nich, to zamietli by pod dywan, tak jak to zrobili z napaścią na bezbronnego przez przestepcę leczonego psychiatrycznie od parunastu lat diagnostę zwiazanego z gp gazowników-liczników!

   • Życzę dbr relacji z patolą w kpp
    Jak byś rozumiała ile krzywdy wyrzadzaja również w podobnych sytuacjach to nie zabieralabys głosu

    • Bardzo współczuję najbliższym tej Pani a Jej życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.
     Policja jest od ścigania przestępców i głośno należy podkreślać zaniechania Jago!

   • Nikt nikogo nie męczy. Taka jest policja z Piaseczna zamiatają wszystko pod dywan. Bo się zesrali jak muszą złapać bandyte. Który chodzi i się odgraza dopiero jak dojdzie do tragedii może zareagują w co wątpię.

 2. Oby jej do tej mordów i do Piaseczna nie zawiezlii szkoda kobitki tam ja szybciej wykracza najgorszy syf jaki może być szpital w Piasecznie

 3. Bardzo współczuję najbliższym tej Pani a Jej życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.
  Policja jest od ścigania przestępców i głośno należy podkreślać zaniechania Jago!

 4. A PSY TROPIĄCE ,SKORO JEST TRASA TEGO CZŁOWIEKA ,JEST UBRANIE KOBIETY A NA NIM ŚLAD ZAPACHOWY TO NAWET PO 3 DNIACH PIES POKAŻE TROP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię