Budując sklep Lidla zrobili niechcący… uciążliwą hopkę

0

LESZNOWOLA Mowa o uskoku przy sklepie Lidla, który powstaje przy ul. Słonecznej w Kolonii Lesznowola. – Jakiś czas temu na wysokości marketu robiono pod drogą przecisk, który spowodował podniesienie się asfaltu – wyjaśnia pan Piotr, nasz czytelnik. – Za każdym razem jak jadę tamtędy moim busem, wyrywa mnie z fotela


Poprzeczna nierówność, która powstała na ulicy Słonecznej, znajduje się tuż przed nowo utworzonym przejściem dla pieszych, jadąc od strony Magdalenki.
– Na własne oczy widziałem, jak robiono ten przecisk. Sądzę, że w tym miejscu biegnie do Lidla rura z gazem – mówi pan Piotr. – Nic do tego nie mam, ale jak robotnicy zniszczyli drogę, to powinni ją teraz poprawić.
Nasz czytelnik twierdzi, że jadąc samochodem osobowym tej nierówności aż tak bardzo nie czuć.
– Większy problem mają motocykliści i kierowcy busów – dodaje. – Nie jest to przyjemne, jak jadąc po równej drodze nagle wylatujesz w powietrze. A ja tę trasę przemierzam przynajmniej kilka razy dziennie…
Fakt istnienia zaskakującej dla kierowców nierówności potwierdza MZDW, zarządca drogi.
Ten fragment drogi DW 721 jest przedmiotem umowy związanej z budową marketu. Ta inwestycja wymusiła także przebudowę odcinka ul. Słonecznej – mówi Rafał Sieczka z MZDW. – Roboty na przedmiotowym odcinku powinny zostać zakończone do końca października.
MZDW poinformował już o hopce przedstawiciela inwestora.
Zgodnie z otrzymaną informacją zwrotną usterka powinna zostać usunięta w przyszłym tygodniu, jak tylko wystąpią sprzyjające warunki atmosferyczne – wyjaśnia Rafał Sieczka.

CZYTAJ TAKŻE:  Wiemy kiedy zaczną działać światła przy Lidlu

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię