Burmistrz nagrodził najlepszych nauczycieli

3

PIASECZNO Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Daniel Putkiewicz złożył życzenia nauczycielom. Najlepsi pedagodzy otrzymali też nagrody


Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w bibliotece Centrum Edukacyjno-Multimedialnego. Gości, wśród których przeważali dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele powitała wiceburmistrz Piaseczna Hanna Kułakowska-Michalak.
– W naszej gminie zatrudniamy ponad 900 nauczycieli i ponad 300 pracowników obsługi i administracji placówek oświatowych – mówiła. – Mamy komu dziękować, bo bez was tworzenie oświaty na terenie Piaseczna byłoby niemożliwe.
Burmistrz Daniel Putkiewicz podziękował wszystkim nauczycielom za wykonywaną, trudną pracę.
– System finansowania edukacji jest daleki od doskonałości – dodał. – Specyfika naszej gminy, w której ciągle przybywa mieszkańców, również nastręcza sporo problemów. Musimy wciąż rozbudowywać istniejące szkoły i budować nowe. Mimo to, na tyle na ile będziemy w stanie, zawsze będziemy starali się państwu pomagać.
Podziękowania i nagrody burmistrza otrzymali wszyscy dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz wyróżniający się nauczyciele. O oprawę muzyczną uroczystości zadbał Paweł Górski z zespołem.

TW

3 KOMENTARZE

  1. Szanowny panie burmistrzu czekamy na uwolnienie naszych dzieci i nas od p.Krystyny Łęckiej.Sprawa jest szeroko komentowana -tylko Pana reakcji -brak.
    A pani Hania – to pana porażka jako wspólpracownik,panu podległy. Teraz będziemy ją nagrywać-bo ona za nic ma swoje słowa.Obiecuje co- kto- chce -nie dotrzymuje nic-może zaawansowane problemy z pamięcią ? Jak tak można ,kompletny brak szacunku i buta !

  2. Pani wiceburmistrz to powinna już być odwołana za problemy w CEM, przykładowo za to że przedszkolaki musialybspac na podłodze przez ponad miesiąc.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię