Burmistrz złożył życzenia mieszkańcom

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W niedzielę w Parku Zdrojowym odbył się Jarmark Świąteczny połączony z Miejską Wigilią. Życzenia mieszkańcom złożył burmistrz Kazimierz Jańczuk, który pojawił się w towarzystwie swojego zastępcy Dariusza Zielińskiego i przewodniczącej rady miejskiej Agaty Wilczek


Kramy z oryginalnym rękodziełem i smakołykami, kolędy, gwar mieszkańców, lodowisko – to wszystko składało się na niezwykłą, świąteczną atmosferę panującą w niedzielę po południu w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Mimo nienajlepszej pogody sporo osób przybyło do Konstancina, aby zrobić przedświąteczne zakupy. Można było nabyć oryginalne ubrania i akcesoria, domowej roboty świece zapachowe, sękacze z Podlasia, oscypki, własnej produkcji powidła, soki czy miody z miejscowych pasiek.

Był Mikołaj z Elfami, przyjechali też Górale, którzy śpiewali piękne kolędy. Po godz. 14 mieszkańcy zostali zaproszeni na Miejską Wigilię, a na scenie pojawił się burmistrz Kazimierz Jańczuk w asyście wiceburmistrza Dariusza Zielińskiego i przewodniczącej rady miejskiej Agaty Wilczek.
Życzę państwu spokoju i pokoju. Abyście spędzili te święta w gronie najbliższych i rodziny – zwrócił się do mieszkańców burmistrz. – Niech Nowy Rok będzie lepszy od tego, który mamy obecnie.
Burmistrz nawiązał też do pandemii koronawirusa, życząc wszystkim, aby jak najszybciej dobiegła ona końca. Po życzeniach nastąpiło uroczyste błogosławieństwo.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię