„Burza mózgów” na Nadarzyńskiej. Mieszkańcy zdecydują o wyglądzie ulicy

1

PIASECZNO W najbliższą środę o godz. 18 odbędą się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania terenu przy ul. Nadarzyńskiej. Mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje pomysły, które zostaną wzięte pod uwagę przy okazji uchwalania nowego planu miejscowego


Dlaczego konsultacje odbywają się akurat teraz? Otóż gmina kończy regulować kwestie własnościowe związane z tym obszarem i niedługo stanie się jedynym właścicielem terenu przylegającego do Nadarzyńskiej od ul. Kościuszki 18 do przedłużenia ul. Czajewicza.
– Chcemy pokazać mieszkańcom, jakie były wcześniejsze propozycje zagospodarowania tego obszaru i zapytać, jakie są ich pomysły – zachęca do udziału w konsultacjach wiceburmistrz Daniel Putkiewicz. Wśród prezentowanych wcześniej koncepcji była m.in. budowa traktu nad Perełką, pierzei od strony ul. Nadarzyńskiej czy wielopoziomowego parkingu. Teraz na ten temat będą mogli wypowiedzieć się mieszkańcy, którzy przy okazji będą mogli zgłaszać własne koncepcje.
Konsultacje rozpoczną się 5 września o godz. 18 na parkingu przy ul. Nadarzyńskiej. Ich drugą część będą stanowić warsztaty w budynku urzędu miasta.

TW

1 KOMENTARZ

  1. Patrząc na te samochody (większość)warte kazdy mniej niz 1 000 zl to chcieli by w centrum miasta parkingu…ale bezpłatnego 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię