Butik inny niż wszystkie. W Chique każda klientka poczuje się jak królowa

1

PIASECZNO Jesienią ubiegłego roku przy ul. Młynarskiej 6 został otwarty nowy butik z damską odzieżą. Na miejscu można kupić kreacje i dodatki na różne okazje, a przesympatyczna właścicielka chętnie podpowiada, w których fasonach i kolorach klientki sklepu prezentują się najlepiej

Pani Marzena, właścicielka sklepu, chciała stworzyć miejsce fajne i przyjazne dla każdego

Butik został otwarty pod koniec listopada ubiegłego roku. – To był mój autorski pomysł. Zawsze interesowałam się modą i ubraniami – zdradza pani Marzena, właścicielka sklepu. Chciałam stworzyć miejsce fajne i przyjazne dla każdego. Nieskromnie powiem, że chyba się to udało.

W ofercie butiku jest odzież damska: sukienki, dresy, spodnie, spódnice, halki oraz różnego rodzaju gustowne dodatki w rozmiarach od 34 do 50. Część rzeczy pochodzi z UE, ale wiele jest też szytych na miejscu według autorskich projektów – Mamy ofertę dostosowaną do osób w każdym wieku – zapewnia pani Marzena. – Choć jesteśmy w stanie ubrać nawet młode dziewczyny czy nastolatki, głównie odwiedzają nas bardziej dojrzałe panie.

W ofercie butiku jest odzież damska: sukienki, dresy, spodnie, spódnice, halki oraz różnego rodzaju gustowne dodatki w rozmiarach od 34 do 50

Obsługa sklepu słynie z tego, że potrafi „dopieścić” każdą, nawet najbardziej wymagającą klientkę. Tam każda kobieta poczuje się jak królowa i zostanie potraktowana z należytą atencją. Co ciekawe, we wtorki i środy firma prowadzi na facebooku transmisje na żywo połączone z show roomem, podczas których modelki przebierają się w różne kreacje. Jeśli klientkom coś wpadnie w oko, mogą przyjść do sklepu i przymierzyć dany strój. Sklep ma stronę internetową chique.pl, która w najbliższym czasie będzie modernizowana i poszerzana o dodatkowe funkcje. – Planujemy również budowę hali, w której będzie mieścił się sklep internetowy z prawdziwego zdarzenia – dodaje właścicielka butiku.
Zapytaliśmy jakie modowe trendy są tego lata na topie. – W tym sezonie modne są na pewno kolory, w tym cytryna – wyjaśnia pani Marzena.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Oprócz tego styl boho, narzutki, koronki i oczywiście panterka, która zawsze wraca jak bumerang. Ale tak naprawdę każdemu pasuje co innego. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, bo chcemy żeby po prostu dobrze wyglądała. Przymierzamy rzeczy do skutku, aż uda się osiągnąć zamierzony efekt. To procentuje, bo panie które coś u nas kupią prawie zawsze wracają, często przyprowadzając też swoje koleżanki.

Butik jest przestronny i ma duże przebieralnie. – Projektując to miejsce zależało nam, aby wszyscy czuli się tu swobodnie. Naszymi klientkami często są również młode mamy, które przychodzą tu z wózkami – dodaje właścicielka sklepu.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Ze względu na sprzedaż internetową typu Live, butik od poniedziałku do środy jest zamknięty.  Relacje na żywo można obejrzeć na facebooku sklepu Butik Chique 

1 KOMENTARZ

  1. Wspaniały butik, super ciuchy . Niepowtarzalna szefowa Marzenka i przemiła załoga. Gorąco polecam zakupy. Ja od roku tylko tam kupuję . Pozdrawiam

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.