Bwm zjechało z jezdni i uderzyło w drzewo! „Wybiegł mi na ulicę lis”

9

PRAŻMÓW Kierujący bmw 23-latek zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Tłumaczył, że stracił panowanie nad pojazdem przez lisa, który niespodzianie wbiegł na drogę.

O nietypowej kolizji pisaliśmy w piątek, 21 listopada. Dziś policja zdradziła okoliczności zdarzenia. Na miejsce jako pierwszy przybył patrol z posterunku w Prażmowie. Ustalono, że 23-latek, który kierował swoim bmw, wjechał do rowu uderzając przy tym w drzewo. Kierowca tłumaczył policjantom, że na drogę wybiegł mu lis, musiał hamować, stracił panowanie nad kierownicą i wypadł z drogi.
Funkcjonariusze nie dali wiary tej opowieści i przebadali kierowcę alkomatem. Jak się okazało miał on ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. 23-latek stracił prawo jazdy. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności karnej za jazdę w stanie nietrzeźwości.

AB/KPP

9 KOMENTARZE

  1. Nie ma farta, kumpli w kpp. Niektórych pijaków za kółkiem kryją lata, sa zdolni wypierd…. dyscyplinarnie policjanta, który złapał na gorącym, sprawdził zawartość w wydychanym. Czy Ci z Prażmowa to wgr?

  2. Jak mając ponad 1 promil widzi lisy na drodze, to już z nim niedobrze. Ciekawe kiedy zaczął pić, chyba w szkole się zaczęło.

    • Dużo tu zwierząt
      oprócz tych ” na drodze ” np lisy kury niedźwiedzie … to i w urzędach te same nazwy:)
      A nad „zarybionym akwenem” to i rybaka z czapą na głowie można spotkać 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię