Był katowany przez żonę i syna! W sprawie pobicia zatrzymano też 19-latka

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Policjanci z Komisariatu Policji w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali 19-latka, podejrzewanego o udział w pobiciu

W kwietniu konstancińscy funkcjonariusze, zatrzymali 60-letnią kobietę i jej 19-letniego syna w związku ze stosowaniem przemocy wobec męża kobiety. Mężczyzna był bity i poniżany, zarówno przez żonę jak i syna. Materiał dowodowy zebrany przez policjantów został przedstawiony prokuraturze wraz z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanych środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania, do którego sąd się przychylił. Trafili oni na trzy miesiące do jednego z aresztów śledczych.
Policjanci z Konstancina w tej sprawie zbierali dalszy materiał dowodowy i dzięki ich pracy ujawniono kolejną osobę, która uczestniczyła w pobiciu mężczyzny. Okazał się nim być 19-letni kolega syna poszkodowanego mężczyzny, który jak ustalono jednego dnia także przyłączył się do bicia i kopania poszkodowanego.
Konstancińscy policjanci podczas patrolu podległego im rejonu, rozpoznali znanego im 19-latka podejrzewanego o pobicie. Natychmiast przystąpili do działania. Zatrzymali mężczyznę i osadzili go w policyjnej celi.
19-latek usłyszał już zarzuty karne, za które nie uniknie odpowiedzialności. Za pobicie grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

CZYTAJ TAKŻE:  Stracili prawo jazdy na 3 miesiące

KPP/AB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię