Była dziura, nie ma dziury

2

PIASECZNO Gmina Piaseczno błyskawicznie zareagowała na nasz sygnał o kiepskiej jakości nawierzchni na ulicy Nadarzyńskiej. Dziura w jezdni przy przejściu dla pieszych, która była uciążliwa dla kierowców, została załatana jeszcze w dniu przyjęcia zgłoszenia

Zgłoszenie dotarło do urzędników w piątek rano i nie trzeba było długo czekać na reakcję.
– Naczelnik Wydziału Utrzymania Infrastruktury i Transportu Publicznego poinformował mnie, że w dniu dzisiejszym zlecił naprawienie dziury widocznej na zdjęciu – mówi Anna Grzejszczyk z Biura Promocji i Kultury Gminy Piaseczno.
Faktycznie. Sprawdziliśmy – kłopotliwy ubytek w jezdni został jeszcze tego samego dnia załatany.
Podobne zgłoszenia, między innymi dotyczące takich kwestii jak awaria oświetlenia ulicznego i sygnalizacji, nieprawidłowego parkowania czy problemów ze śmieciami na ulicy, każdy z mieszkańców może zgłosić za pośrednictwem aplikacji Mobile Alert. A jak reagują na wasze sygnały gminni urzędnicy? Czy podobnie szybko i precyzyjnie jak w tym przypadku? Zapraszamy do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Tyl.

2 KOMENTARZE

  1. Oświetlone przejście k Stokrotki na Jarząbka i zrobienie przejścia dla pieszych na Pawiej również przy Stokrotce! Dwukrotne potrącenie dzieci w m-cu gdzie ogromny ruch uczniów itd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię