Edyta Grzeszczak-Olkowicz to była policjantka, która przez wiele lat związana była z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie. Pełniła między innymi funkcję komendanta komisariatu w Lesznowoli. Od kilku lat zmaga się się chorobą nowotworową. Zalecana w jej przypadku bardzo kosztowna immunoterapia niestety nie jest refundowana przez NFZ. Piaseczyńscy policjanci w imieniu swojej koleżanki proszą nas o pomoc!

Edyta Grzeszczak-Olkowicz ma 48 lat. Od lipca 2016r. leczy się z powodu raka drobnokomórkowego lewego płuca. Niestety choroba nowotworowa zmieniła cały jej świat. Przeszła chemio- i radioterapię, a ponieważ leczenie przyniosło pożądane efekty, z optymizmem spojrzała w przyszłość.
Niestety choroba powróciła i znów Edyta stanęła do walki. Poza leczeniem konwencjonalnym, chce wykorzystać również inne metody, w tym bardzo obiecującą immunoterapię, która niestety nie jest refundowana przez NFZ. To nowatorskie leczenie jest długotrwałe i bardzo kosztowne.
– Dajmy Edycie szansę na przyszłość, by nadal mogła cieszyć się życiem! – apelują piaseczyńscy policjanci. – Dzięki Naszej i Waszej pomocy uda nam się to osiągnąć. Dziękujemy za każdą ofiarowaną złotówkę.

nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841

tytułem FON-SUB-GRZ-01

Na stronie poniższej fundacji, znajduje się nazwisko Edyty Grzeszczak-Olkowicz, i tu pieniądze można przekazywać bezpośrednio poprzez system płatności e-payU

Fundacja Onkologiczna Nadzieja
ul. Kwatery Głównej 46, lok. U1
04-294 Warszawa

fundacjaonkologicznanadzieja.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię