GÓRA KALWARIA Dziś Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza na niezwykły koncert ‘’BYLE NIE O MIŁOŚCI” – piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa Nula Stankiewicz.

To wyjątkowy koncert, bo choć Poetki nie ma z nami już od ponad 20 lat, słuchacz ma wrażenie, że jest obecna podczas koncertu, że go prowadzi, że nigdy od nas nie odeszła. A to wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są prezentowane pomiędzy utworami. Te fragmenty filmów budują niesamowity klimat koncertu i są niejako łącznikiem pomiędzy piosenkami – tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje jak i tymi, które zostały znalezione w zakamarkach radiowych archiwów.

To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje Poetki, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych interpretacji, nierzadko zaskakujących (przearanżowana piosenka „Małgośka”, sprawia, że publiczność po jej wysłuchaniu nagradza wykonawców owacjami na stojąco). Kilkanaście utworów, miniaturowych opowieści w nieprzypadkowej kolejności. I Agnieszka Osiecka obecna w słowie, w muzyce, w obrazie i na fotografii. To więcej niż koncert…


Nula Stankiewicz
to jedna z najpiękniejszych, zmysłowych głosów polsiej piosenki. Duża świadomość wokalna i sceniczna, mająca uzasadnienie w wyksztalceniu muzycznym, ustawia ja w ścisłej czołówce polskich wokalistek. Laureatka wielu konkursów i festiwali. W 2013 ukazał się jej dwupłytowy album “Strobel Kofta Wołek” który został momentalnie wyprzedany. Artystka jest wokalistką którą można polubić od razu za jej głos i umiejętność interpretacji melodii.
Artystka od kilkunastu lat na stałe współpracuje z Januszem Stroblem. Tworzą niesamowity duet: Ona – subtelna, klimatyczna, śpiewająca piękną barwą, znakomicie przekazująca sens śpiewanych utworów. On – wirtuoz gitary, komponujący piosenki, które tworzą katalog standardów polskiej klas.

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ul. Białka 9,
Koncert 19.01.2020 godz. 17.00

Bilety w cenie 40/30 zł dostępne w kasie Ośrodka oraz na bietyna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię