Były kolędy i prezenty

0

PIASECZNO W czwartek w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Zwycięzców Olimpiad Specjalnych przy ul. Szpitalnej odbyło się spotkanie świąteczne, w którym wzięli udział podopieczni ośrodka, ich rodzice i kadra pedagogiczna. Nie zabrakło św. Mikołaja, który wręczył dzieciom prezenty


W przygotowanie spotkania wigilijnego w szkole oprócz nauczycieli i ich podopiecznych bardzo zaangażowała się w tym roku Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga. W ramach przedświątecznej akcji „Zostań asystentem świętego Mikołaja” dzieci pisały listy do Mikołaja, w których opisywały wymarzone prezenty. Wszystkie listy trafiły do fundacji, która… przekazała je Świętemu. W efekcie na początku tego tygodnia do szkoły trafiły pięknie opakowane paczki z prezentami.
– Cieszy nas, że Mikołaj spełnił wasze marzenia – zwróciła się do dzieci jedna z nauczycielek.
Dyrektor szkoły Renata Walewska-Sajdak podziękowała fundacji za zaangażowanie się w akcję.
Boże Narodzenie to święta wyjątkowe, podczas których wszyscy otwieramy nasze serca – mówiła. – Życzę wam wszystkim ciepłych, wyjątkowych, pełnych życzliwości świąt w rodzinnym gronie. Dziękuję też paniom nauczycielkom, które były inicjatorkami tego przedsięwzięcia.
Następnie dzieci i nauczyciele zaśpiewali wspólnie kilka kolęd. Na końcu św. Mikołaj rozdał wszystkim podopiecznym ośrodka prezenty.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię