Były obrazy i były słodkości

0

LESZNOWOLA/PIASECZNO Do 15 października w Galerii Wystaw Artystycznych OKNO w siedzibie GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 oglądać będzie można wystawę malarstwa Anny Lignar

W trakcie wernisażu publiczność mogła nie tylko podziwiać 35 obrazów artystki, ale również poznać osobiście malarkę i posłuchać opowieści o jej drodze twórczej. Anna Lignar od siedmiu lat jest mieszkanką Józefosławia, a od niedawna współpracuje z Grupą Plastyczną Piaseczno, uczestnicząc we wspólnych plenerach malarskich. W centrum jej zainteresowania znajduje się przede wszystkim portret, choć chętnie maluje także pejzaż czy martwą naturę. Jej ulubione techniki to akryl i olej.
Anna Lignar jest również założycielką bloga kulinarnego oraz marki Lignarcakes, oferującej domowe ciasta, ręcznie robione czekoladki, a przede wszystkim eleganckie torty okolicznościowe. W trackie otwarcia wystawy każdy chętny mógł poczęstować się upieczonymi przez artystkę słodkościami oraz tradycyjną lampką wernisażowego wina.
Wystawę można zwiedzać w poniedziałki i czwartki w godzinach od 8 do 19.30, a w pozostałe dni powszednie w godzinach od 8 do 15.30. Wstęp wolny.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię