GÓRA KALWARIA Od wczoraj do końca lutego można głosować na najpopularniejszego sportowca, trenera i sportową nadzieję gminy Góra Kalwaria minionego roku


Swoich faworytów można wskazywać za pośrednictwem strony plebiscyt.gorakalwaria.pl. Z jednego komputera (lub innego urządzenia z dostępem do internetu) można oddać jeden głos na dobę.

Kandydatów do plebiscytu zgłosili prezesi klubów sportowych działających na terenie gminy (choć nie wszyscy to zrobili). Opisy zawodników można znaleźć na stronie plebiscytu.

Jeśli chodzi o sportowca roku kandydatami są: Julia Kańska (zapasy), Julia Krzyczkowska (piłka nożna), Kamil Jeziorek (karate), Karolina Rosochacka (biegi na orientację) i Zenon Klimek (tenis stołowy).

O tytułu sportowej nadziei walczą: Antek Banasiewicz (piłka nożna), Julia Kapusta (zapasy), Kacper Dubiniak (pływanie), Maja Gazda (karate).

Trenerem roku zostanie jeden z trzech panów: Adam Ganc (piłka nożna), Adam Gazda (karate) lub Dariusz Kański (zapasy).

Laureatów poznamy w marcu podczas wręczenia nagród na sesji rady miejskiej.

W zeszłym roku górą byli pływacy i karatecy (na zdjęciu).  Sportowcem został Bartosz Gazda, zawodnik Klubu Karate Kyokushinkaikan Kime Góra Kalwaria, trenerem jego ojciec Adam (i założyciel klubu Kime), sportową nadzieją wybrano Piotra Trzaskę z klubu pływackiego Skalar w Górze Kalwarii, a nauczycielem WF roku (jeszcze była taka kategoria) Roberta Sosnowskiego z zespołu szkół przy ul. Budowlanych w Górze Kalwarii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię