Carte Blanche i Obdarowani w kinie letnim

0

PIASECZNO/KONSTANCIN-JEZIORNA Dziś o godz. 20.30 na skwerze Kisiela w Piasecznie będzie można obejrzeć polski dramat obyczajowy Carte Blanche z Andrzejem Chyrą w roli głównej. W konstancińskim amfiteatrze o godz. 21.15 zostanie natomiast wyświetlony film Obdarowani w reżyserii Marca Webba


Kacper (Andrzej Chyra), główny bohater Carte Blanche, to uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska jest bezlitosna: mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Aby nie stracić pracy i chcąc doprowadzić do matury swoich uczniów, Kacper postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne. Prawdę zna tylko jego przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik).

Obdarowani to historia mężczyzny, Franka Adlera, który mieszka w małym miasteczku na Florydzie i wychowuje swoją genialną siostrzenicę, Mary. Frank pragnie, aby Mary uczyła się w zwykłej szkole, ale jego bogata i wpływowa matka Evelyn – babcia Mary – chce wziąć edukację wnuczki w swoje ręce.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię