Catering dietetyczny – czy warto z niego korzystać?

1

Artykuł sponsorowany

Pracujemy coraz więcej, jadamy byle co i byle gdzie. Nie pozostaje to obojętne dla organizmu. Już 52% Polaków zmaga się z nadwagą lub otyłością. Jednocześnie nie dostrzegają sposobu na to, by poprawić stan własnego zdrowia, ze względu na permanentny niedostatek czasu. Po dniu spędzonym w pracy łatwiej jest usiąść przed kaloryczną pizzą niż ugotować pełnowartościowy posiłek. Jest jednak na to rada – catering dietetyczny dostarczany pod drzwi.

Kto może skorzystać z cateringu dietetycznego?

Trudno znaleźć grupę osób, która nie mogłaby skorzystać z dobrodziejstwa, jakie niesie za sobą dieta pudełkowa. To rozwiązanie wprost stworzone dla zapracowanych, którzy wiele godzin spędzają w biurze. Nadmiar obowiązków często uniemożliwia wyjście do restauracji czy baru, by się posilić. W efekcie więc głód zostaje zaspokojony słodkim batonem… i to nie jednym!

Catering dietetyczny to tez propozycja, która przypadnie do gustu osobom, które nie mają wiedzy dietetycznej, a którym zależy na dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Samodzielne zakupy wyłącznie wartościowych produktów i ich późniejsze umiejętne komponowanie to nie lada wyzwanie. Mało komu udaje się mu sprostać.

Aż wreszcie dieta pudełkowa to rozwiązanie szyte na miarę wielbicieli fitnessu. Po godzinie lub nawet kilku spędzonych na treningu posiłek o właściwym bilansie mikro- i makroskładników oraz witamin to cenne wsparcie dla regeneracji poddanych wysiłkowi mięśni, ścięgien, kości i stawów.

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego?

Nie ma znaczenia czy twoim celem jest wymodelowanie sylwetki, budowa mięśni czy zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze – catering dietetyczny z pewnością jest dla ciebie odpowiedni (https://mojcatering.com.pl/miasto/dieta-warszawa/).

Wystarczy, że wskażesz cel, jaki chcesz osiągnąć, a następnie doprecyzujesz swoje: wzrost, płeć, wiek, wagę wyjściową i docelową, a my podpowiemy jakie diety pomogą ci zrealizować marzenia. Jeśli poczujesz, że żadna z propozycji żywieniowych nie będzie ci odpowiadać, ponieważ zmagasz się z nietolerancjami pokarmowymi, alergiami albo chorobami autoimmunologicznymi (wykluczającymi niektóre grupy produktów), wówczas możesz skonsultować się naszym dietetykiem, Na podstawie zebranych od ciebie informacji zmodyfikuje dietę w taki sposób, by pomóc ci zawalczyć o zdrowie.

1 KOMENTARZ

  1. Ja nie rezygnowałabym z poszukiwań dobrej diety pudełkowej. Mi bardzo siadła Wygodna Dieta. Z tego, co widziałam to działają na terenie całej Polski, mają szeroki wybór różnych diet – na stronie jest ich kilkanaście. Wreszcie nie czuję się głodna, a waga spada 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię