Centrum handlowe prawie gotowe. Wielkie otwarcie już w październiku!

11

LESZNOWOLA N-Park Piaseczno, niewielka galeria handlowa powstająca przy ul. Nowej w Starej Iwicznej między kościołem pw. Zesłania Ducha Świętego a ulicą Słoneczną, przyjmie pierwszych gości już za kilka miesięcy. Większość najemców przejęło już lokale i prowadzi w nich prace wykończeniowe


W nowym centrum handlowym znajdzie się 16 markowych sklepów

Obiekt znajduje się na 3,5-hektarowej działce zlokalizowanej wzdłuż ulicy Słonecznej. Galerię budowaną przez grupę Napollo tworzą trzy dwupoziomowe budynki o łącznej powierzchni najmu wynoszącej około 8000 m kw. Na zewnątrz będzie parking na 250 samochodów.
– Wynajęliśmy już 98 proc. powierzchni – mówi Agnieszka Podbielska, rzecznik prasowa Napollo. – Pozostałe 2 proc. chcemy przeznaczyć pod usługi lokalne i gastronomię. Aktualnie poszukujemy osób, które chciałyby poprowadzić w N-Parku cukiernię, lodziarnie czy kawiarnię. W grę wchodzi także franczyza.
Napollo podpisało już umowy najmu z następującymi markami: Piotr i Paweł, RTV Euro AGD, Jysk, Smyk, SuperPharm, Luxmed, Pizza Hut, Kakadu, Świat Książki, Martes Sport, Pepco i Top Secret. Większość najemców zaczęło już przygotowywać i wykańczać lokale zgodnie ze specyfikacją marki. Otwarcie galerii planowane jest w październiku.

TW

11 KOMENTARZE

  1. No i dobrze że w Piasecznie są już te sklepy. A ja mieszkam w Iwicznie całe życie i też będę miała pod samym nosem ? a smyka i jyska w piasecznie nie mają.

  2. wiadomo kiedy jakiś chodnik od mleczarskiej, biedronki albo od starej iwicznej? galeria otwarta a przejścia dla pieszych brak. Szykujemy się na czarny punkt?

  3. Skandal! Brak dojścia do przychodni zlokalizowanej w centrum handlowym. Umówiona wizyta nie doszła do skutku. Można iść albo błotnistym poboczem, albo przebiec między przejeżdzającymi samochodami. Czegoś takiego się nie spodziewałam!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię