Centrum Janki na pół gwizdka. Zobacz, które sklepy są otwarte.

0

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020, Centrum Janki zawęża swoje funkcjonowanie do hipermarketu Auchan, apteki, drogerii i wybranych punktów nieobjętych ograniczeniem handlu

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 w sprawie ogłoszenia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego i wynikającym z niego czasowym ograniczeniem handlu w centrach i galeriach handlowych, od dnia 14 marca 2020 Centrum Janki będzie funkcjonować w zmienionym zakresie.
W pierwszy dzień obowiązywania ograniczeń, w sobotę 14 marca 2020 na godzinę 12:00 w Centrum Janki otwarte są hipermarket Auchan, market budowlany Leroy Merlin, drogerie Rossmann, HEBE i Natura, Apteka Dr. Max, sklep ZIAJA, sklep z artykułami dla zwierząt KAKADU, Cukiernia Sowa, Centrum Wina, Semilac i E-papierosy.

Ze względu na niestandardową sytuację, liczba i rodzaj otwartych punktów, jak i godziny ich funkcjonowania mogą ulegać zmianie. Bieżące informacje dotyczące funkcjonowania Centrum Janki znajdują się na stronie www centrum oraz na oficjalnym fan page’u na portalu Facebook. Klienci udający się do Centrum proszeni są o wcześniejszą weryfikację telefoniczną  czy sklep, do którego się udają, jest otwarty. Numery telefonów do większości lokali znajdują się na stronie www.chjanki.pl w zakładce SKLEPY, przy opisie każdego z nich.

Jednocześnie, mimo ograniczenia w funkcjonowaniu obiektu, utrzymane zostają procedury bieżącej dezynfekcji. Wyposażenie i urządzenia znajdujących się na terenie części wspólnych – podłogi, elementy małej architektury, kosze na śmieci, donice, klamki, balustrady, poręcze, przyciski wind, klamki, a także podłogi i ściany korytarzy wiodących do toalet będą na bieżąco dezynfekowane. Także toalety wraz z ich wyposażeniem dezynfekowane będą częściej, niż dotychczas, przy zachowaniu restrykcyjnych zasad higieny. Serwis sprzątający wyposażony został w dodatkowe środki czystości o silniejszym działaniu antybakteryjnym i wirusobójczym. Dodatkowo w godzinach nocnych prowadzone będzie ozonowanie toalet.
Obiekt na czas ograniczonego funkcjonowania będzie nieustannie monitorowany i odpowiednio zabezpieczony.
O przywróceniu standardowego trybu funkcjonowania, Centrum Janki poinformuje w osobnym komunikacie, a także za pośrednictwem strony internetowej oraz kanałów social media.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię