Centrum Medyczne CMP otwiera kolejną placówkę!

0

PIASECZNO 3 stycznia zostało otwarte Centrum Medyczne CMP Tarchomin! Tym samym w skład Grupy Centrum Medycznego CMP, która swoje  korzenie i serce ma w Piasecznie, wchodzi już 19 oddziałów na terenie Warszawy i okolic. Firma konsekwentnie realizuje przyjętą strategię systematycznego rozwoju.

Centrum Medyczne CMP Tarchomin jest przychodnią, zlokalizowaną przy ul. Strumykowej 4, oferującą szeroki zakres usług i konsultacji specjalistów.

Placówka przyjmuje Pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnej opieki medycznej. Ze względu na lokalizację, w pobliżu licznych osiedli usytuowanych w kwadracie Nowodworów, Młocin i Henrykowa, CMP Tarchomin jest przychodnią rodzinną.

Oddział zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z obszaru ginekologii, endokrynologii, diabetologii i okulistyki, a także pediatrii, neurologii dziecięcej i chorób wewnętrznych. Można również wykonać w nim badania z zakresu medycyny pracy, badania laboratoryjne, USG, EKG, echo serca oraz spirometrię.

Oddział CMP Tarchomin zamierza poszerzyć swoje usługi o specjalizacje z zakresu alergologii, dermatologii, urologii oraz neurologii ogólnej, zapewniając Pacjentom z tego obszaru jak najszerszy dostęp do szerokiego spektrum specjalistów.

Sieć, która stawia na rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób. Aktualnie w skład grupy wchodzi 18 placówek, a przychodnia przy Strumykowej będzie 19-tą placówką w portfolio Grupy.

Otwarcie Centrum Medycznego CMP Tarchomin jest kolejnym krokiem w naszym rozwoju, związanym z pozyskiwaniem nowych placówek. W roku ubiegłym nasza Grupa powiększyła się o 4 oddziały – jeden na Mokotowie i trzy w Ursusie, a 2022 rok rozpoczynamy otwarciem placówki w północnej części Warszawy. Stale poszukujemy nowych lokalizacji i prowadzimy rozmowy na terenie całego kraju – komentuje Paweł Walicki Prezes Zarządu Centrum Medycznego CMP.

Otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych Pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP.

Rozwojowi sieci towarzyszy ulepszanie pakietu świadczeń, podwyższanie kompetencji pracowników oraz wprowadzanie nowych, unikalnych specjalizacji.

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 19 oddziałów na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek i Józefosławia. Jest polską, rodzinną firmą, która powstała w 2002 roku. Jej misją jest dostosowanie się do potrzeb Pacjentów i ich zaspokojenie, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku i rozwój oferty biznesowej. CMP oferuje prywatną opiekę specjalistyczną, a także realizuje wizyty z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stałe współpracuje z ok. 400 podwykonawcami na terenie całej Polski i ok. 500 specjalistami. Opieką lekarską w CMP objętych jest ok. 650 000 Pacjentów, którzy realizują ponad 40 000 wizyt miesięcznie. Od 2019 r. firma prowadzi badania kliniczne m.in. w zakresie leczenia grypy czy chorób z obszaru pulmonologii, kardiologii i ginekologii, a obecnie również leków na COVID-19.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię