Centrum Medyczne CMP otwiera kolejną placówkę!

0

PIASECZNO 3 stycznia zostało otwarte Centrum Medyczne CMP Tarchomin! Tym samym w skład Grupy Centrum Medycznego CMP, która swoje  korzenie i serce ma w Piasecznie, wchodzi już 19 oddziałów na terenie Warszawy i okolic. Firma konsekwentnie realizuje przyjętą strategię systematycznego rozwoju.

Centrum Medyczne CMP Tarchomin jest przychodnią, zlokalizowaną przy ul. Strumykowej 4, oferującą szeroki zakres usług i konsultacji specjalistów.

Placówka przyjmuje Pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz prywatnej opieki medycznej. Ze względu na lokalizację, w pobliżu licznych osiedli usytuowanych w kwadracie Nowodworów, Młocin i Henrykowa, CMP Tarchomin jest przychodnią rodzinną.

Oddział zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z obszaru ginekologii, endokrynologii, diabetologii i okulistyki, a także pediatrii, neurologii dziecięcej i chorób wewnętrznych. Można również wykonać w nim badania z zakresu medycyny pracy, badania laboratoryjne, USG, EKG, echo serca oraz spirometrię.

Oddział CMP Tarchomin zamierza poszerzyć swoje usługi o specjalizacje z zakresu alergologii, dermatologii, urologii oraz neurologii ogólnej, zapewniając Pacjentom z tego obszaru jak najszerszy dostęp do szerokiego spektrum specjalistów.

CZYTAJ TAKŻE:  Narkotyki w parku miejskim

Sieć, która stawia na rozwój

Centrum Medyczne CMP powstało w 2002 roku z połączenia kilku prywatnych gabinetów lekarskich należących do rodziny Walickich oraz spokrewnionych i zaprzyjaźnionych z nimi osób. Aktualnie w skład grupy wchodzi 18 placówek, a przychodnia przy Strumykowej będzie 19-tą placówką w portfolio Grupy.

Otwarcie Centrum Medycznego CMP Tarchomin jest kolejnym krokiem w naszym rozwoju, związanym z pozyskiwaniem nowych placówek. W roku ubiegłym nasza Grupa powiększyła się o 4 oddziały – jeden na Mokotowie i trzy w Ursusie, a 2022 rok rozpoczynamy otwarciem placówki w północnej części Warszawy. Stale poszukujemy nowych lokalizacji i prowadzimy rozmowy na terenie całego kraju – komentuje Paweł Walicki Prezes Zarządu Centrum Medycznego CMP.

Otwieranie kolejnych lokalizacji jest szansą na dotarcie do nowych Pacjentów, którzy wcześniej ze względu na miejsce zamieszkania czy pracy nie mogli skorzystać z oferty Centrum Medycznego CMP.

CZYTAJ TAKŻE:  8. Festiwal Pięknej Książki w Piasecznie

Rozwojowi sieci towarzyszy ulepszanie pakietu świadczeń, podwyższanie kompetencji pracowników oraz wprowadzanie nowych, unikalnych specjalizacji.

Centrum Medyczne CMP to sieć przychodni posiadających obecnie 19 oddziałów na terenie Warszawy, Piaseczna, Łomianek i Józefosławia. Jest polską, rodzinną firmą, która powstała w 2002 roku. Jej misją jest dostosowanie się do potrzeb Pacjentów i ich zaspokojenie, a także wyjście naprzeciw oczekiwaniom rynku i rozwój oferty biznesowej. CMP oferuje prywatną opiekę specjalistyczną, a także realizuje wizyty z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Na stałe współpracuje z ok. 400 podwykonawcami na terenie całej Polski i ok. 500 specjalistami. Opieką lekarską w CMP objętych jest ok. 650 000 Pacjentów, którzy realizują ponad 40 000 wizyt miesięcznie. Od 2019 r. firma prowadzi badania kliniczne m.in. w zakresie leczenia grypy czy chorób z obszaru pulmonologii, kardiologii i ginekologii, a obecnie również leków na COVID-19.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię