Centrum Medyczne GRAPA MEDICA REKRUTUJE

0

Rozmowa z lekarzami z Centrum Medycznego Grapa Medica

– Panie doktorze, jakie nowe usługi wprowadziło Centrum Medyczne Grapa Medica w ostatnim czasie?

– Doktor Marek Rychlik Dyrektor Medyczny i lekarz POZ: Grapa nie zwalania tempa. Widzimy, że mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego szukają kompleksowych usług w jednym miejscu i na to reagujemy. Ostatnio wprowadziliśmy usługi, których pacjenci szukają szczególnie na wiosnę tj. leczenie nadpotliwości, skleroterapię (leczenie pajączków na nogach) oraz zabiegi podologiczne. Co ciekawe wielu seniorów korzysta z pomocy podologa, ponieważ z wiekiem coraz trudniej o samodzielne zabiegi pielęgnacyjne. Pomagamy także pacjentom obciążonym genetycznymi schorzeniami stóp oraz stosujemy zabiegi związane z problemami pielęgnacji stopy diabetyka.

CZYTAJ TAKŻE:  Centrum Medyczne GRAPA MEDICA poszukuje pracowników

– Czy placówka proponuje swoim pacjentom bezpłatne usługi, czy tylko komercyjne?

– Doktor Małgorzata Chmielewska – Koordynator medyczny i lekarz POZ: Centrum Medyczne Grapa Medica świadczy usługi w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej – dlatego zachęcam wszystkich do złożenia deklaracji


Każdy kto wejdzie na naszą stronę internetową www.grapamedica.pl, Instagram, Facebooka, Youtube  może bezpłatnie skorzystać z materiałów przygotowanych przez zespół naszych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego – to seria ciekawych artykułów i podcastów. Dodatkowo każda przyszła mama może skorzystać z bezpłatnego spotkania z położną i nie trzeba być nawet regularną pacjentką placówki. Systematycznie proponujemy promocje, które cieszą się popularnością wśród pacjentów. Obecnie promocja obejmuje zabiegi higienizacji jamy ustnej i wybielanie zębów świadczone przez wspaniałą Panią Paulinę – higienistkę stomatologiczną. W związku z tak dynamicznym rozwojem poszukujemy lekarzy specjalistów oraz pielęgniarek w tym pielęgniarki koordynującej do naszego zespołu https://grapamedica.pl/kariera/. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.

CZYTAJ TAKŻE:  Centrum Medyczne GRAPA MEDICA poszukuje pracowników

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię