Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie zaprasza na grudniowe warsztaty

0

PIASECZNO Na grudzień Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie proponuje pięć ostatnich szkoleń w 2022 roku.

Tematyka szkoleń zaplanowanych na grudzień jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez mieszkańców gminy Piaseczno, przedsiębiorców oraz osoby planujące założenie własnego biznesu.

We wtorek 13 grudnia Centrum Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich menadżerów, początkujących menadżerów oraz osoby przygotowujące się do kierowania zespołem na szkolenie „Rola menadżera”. W trakcie szkolenia uczestnicy porozmawiają o kompetencjach menadżera, zarządzaniu podwładnymi oraz swoim potencjałem, motywowaniu pracowników, a także o rozwiązywaniu konfliktów.

Tematem kolejnego szkolenia, zaplanowanego na 14 grudnia, jest „Cold calling (B2B) i telefoniczne umawianie spotkań”. Szkolenie to może szczególnie zainteresować wszystkich handlowców oraz inne osoby kontaktujące się telefonicznie z klientami. Głównym celem szkolenia będzie podniesienie kompetencji w zakresie umawiania spotkań sprzedażowych z wykorzystywaniem tzw. cold calls („zimnych telefonów”), polegających na kontaktowaniu się z osobami, które nie znają osoby dzwoniącej i nie spodziewają się takiego kontaktu, oraz praca z „kontaktami ocieplonymi” (np. z polecenia). Uczestnicy szkolenia nauczą się, jak prezentować siebie i swoją ofertę w sposób wiarygodny, a także co zrobić, by przekonać decydenta do spotkania z handlowcem.

Środowy wieczór 14 grudnia to termin ostatniego w tym roku spotkania networkingowego, które zostanie przeprowadzone w lubianej formule speed business dating. Podczas spotkania lokalni przedsiębiorcy będą mieli okazję poznać się, zaprezentować swoją ofertę oraz nawiązać współpracę.

Szkoleniowy tydzień zakończy trening z zakresu programu Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym. Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę do praktycznego wykorzystania programu w codziennej pracy, co pozwoli na zwiększenie jej wydajności.

Na koniec roku Centrum Przedsiębiorczości proponuje swoim klientom unikatowe szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji medialnych, którego efektem będzie przygotowanie przez uczestników wideowizytówek. W ramach szkolenia odbędą się wykłady i ćwiczenia w grupach (10 i 15 grudnia) oraz spotkania indywidualne z uczestnikami (15 grudnia). Uczestnicy wspólnie zastanowią się, jak stworzyć ciekawe przemówienie, jak mówić, żeby audytorium chciało nas słuchać, jak budować wiarygodność i profesjonalizm intonacją i głosem, jak radzić sobie z tremą oraz panować nad mimiką. Szkolenie poprowadzą: Joanna Kondrat (dziennikarka posiadająca doświadczenie pracy na scenie i w mediach, autorka płyt i audiobooków, twórczyni i koordynatorka ogólnopolskich kampanii społecznych). Gościem specjalnym będzie dr hab. Jagoda Bloch (wykładowczyni uniwersytecka, trenerka medialna, autorka książek) oraz Iwona Kutyna (dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna).

Miesiąc zakończy trening z jednej z kluczowych umiejętności w relacjach biznesowych, czyli efektywnych negocjacji. Podczas dwudniowego szkolenia, które odbędzie się w dniach 21-22 grudnia br. omówione zostaną następujące zagadnienia: style negocjacji, etapy negocjacji, taktyki i triki negocjacyjne, identyfikacja nieuczciwych taktyk negocjacyjnych, komunikacja interpersonalna w negocjacjach w biznesie, znaczenie asertywności w negocjacjach. Szkolenie jest dedykowane w szczególności handlowcom, osobom zajmującym się zakupami i zaopatrzeniem, negocjującym z klientami. Spotkania zostaną przeprowadzone metodą warsztatową. Uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach grupowych, indywidualnych i w symulacjach, doświadczą procesów i technik negocjacyjnych w sposób praktyczny. Odbędzie się to w oparciu o gry i ćwiczenia mające swoje odniesienie do codziennych sytuacji, z jakimi spotykamy się w pracy zawodowej.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne na stronie www.przedsiebiorcze.piaseczno.eu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię