Centrum Sportu zgarnęło puchar prezesa

0

LESZNOWOLA W sobotę 3 marca w hali ZSP w Łazach odbyła się XIV edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Prezesa Mazowieckiego Związku Pracodawców w Gminie Lesznowola. Triumfowała drużyna Centrum Sportu


Sławomir Żaboklicki na bieżąco komentował rozgrywki, czuwając nad ich prawidłowym przebiegiem

Organizatorem amatorskiego turnieju, który od lat cieszy się zasłużoną renomą, jest Sławomir Żaboklicki, członek zarządu związku i właściciel Hotelu Poniatowski. To właśnie on, wraz z prezesem Jackiem Arendarskim i wójt Marią Jolantą Batycką-Wąsik, powitali w sobotę wszystkich uczestników imprezy. Osiem drużyn z kilku gmin rywalizowało najpierw w dwóch grupach, grając systemem „każdy z każdym”. Rozgrywane w szybkim tempie mecze trwały po 15 minut i nie brakowało w nich dramatycznych momentów i zwrotów akcji. Zmianą w stosunku do poprzednich lat było wprowadzenie mniejszych bramek, co okazało się dobrym pomysłem. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do fazy pucharowej.
Pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół Centrum Sportu z Lesznowoli, który pokonał w finale Blues Brothers. Trzecie miejsce zajęła drużyna Dream Team JWA. Królem strzelców imprezy z 8 bramkami na koncie został Paweł Grodzki z Dream Team JWA. Wszystkie drużyny, które znalazły się na podium otrzymały okazałe, kryształowe puchary.
W przerwie turnieju wszyscy zawodnicy zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek, zapewniony – co również stało się już tradycją – przez Hotel Książę Poniatowski.
– Tegoroczny turniej stał na wyjątkowo wysokim poziomie – uważa Sławomir Żaboklicki. – Można było zobaczyć sporo dobrej, szybkiej, zaawansowanej technicznie piłki. Dziękuję wszystkim drużynom za uczestnictwo i zapraszam za rok.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię