Ceny na rynku nieruchomości w Warszawie – czy pandemia wpłynęła na wartość nowych mieszkań?

0

Nieruchomości w Warszawie są niezwykle atrakcyjnym sposobem na inwestycję, a także koniecznym etapem gromadzenia kapitału przez Polaków. Pandemia koronawirusa sprawiła, że drugi kwartał 2020 roku był niezwykle trudny dla wielu działów gospodarki, w tym rynku nieruchomości. Jak sytuacja epidemiczna oraz związany z nią kryzys gospodarczy wpłynęły na ceny mieszkań w stolicy? Czy w centrum jest znacznie drożej w porównaniu z cenami mieszkań na obrzeżach Warszawy?

 

Mieszkania w Warszawie – jakie ceny w 2020 roku?

Rok 2020 dla wielu Polaków okazał się trudny nie tylko zdrowotnie. Wraz z ograniczeniami, spowodowanymi pandemią koronawirusa pojawiły się problemy zawodowe. Stagnacja, zmniejszenie zainteresowania klientów oraz coraz mniejsze przychody sprawiły, że coraz trudniej o kredyt hipoteczny. Banki nałożyły większe wymogi dla klientów indywidualnych, a ceny mieszkań w stolicy wciąż rosną. Cena za metr kwadratowy mieszkania deweloperskiego na warszawskiej Starówce to obecnie (dane z listopada 2020 roku) 15 180 zł. Najdrożej jest w ścisłym centrum, jednak ceny mieszkań w pozostałych dzielnicach stolicy również szokują. Za mieszkanie na warszawskim Żoliborzu trzeba zapłacić 12 868 zł/m2, mieszkanie na Ursynowie kosztuje obecnie 10 629/m2.

Czy jest sposób na zamieszkanie w stolicy bez konieczności wydania wielu tysięcy złotych za metr kwadratowy? Zdecydowanie. Niedaleko Warszawy zlokalizowana jest inwestycja, która odpowiada na potrzeby mieszkaniowe Polaków, którzy cenią komfort, doskonałą komunikację oraz bliskość natury, mieszkania Józefosław od 6550 zł/m2 to doskonała oferta.

Mieszkania Józefosław – osiedle dla Ciebie

Osiedle segmentów i mieszkań koło Piaseczna to propozycja dla tych, którzy cenią najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Ceny mieszkań w stolicy wciąż rosną, a ich poziom jest wyjątkowo wysoki. Zamieszkać niedaleko stolicy, jednak z dala od jej zgiełku to doskonała opcja dla osób, które pragną połączyć zalety bliskości dużego miasta z kameralną atmosferą terenów podmiejskich. Mieszkania Józefosław dopasowane są do potrzeb wyjątkowo wymagających klientów.

Prezentują najwyższą jakość wykonania oraz rozkłady mieszkań i segmentów, odpowiadające na zróżnicowane potrzeby. Funkcjonalność łączy się tutaj z komfortem, bezpieczeństwem oraz dbałością o prywatność inwestorów. Mieszkania i segmenty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić swobodę użytkowania. Wysokie poddasza zapewniają dodatkową przestrzeń. Salon, otwarty na kuchnię oraz wyjście na taras z salonu dają możliwość spędzania czasu w rodzinnym gronie. Wyraźne oddzielenie strefy prywatnej oraz dziennej to gwarancja komfortu zamieszkiwania.

Nieruchomości w stanie deweloperskim, czy pod klucz?

Mieszkania Józefosław to oferta nieruchomości, przystosowanych do zróżnicowanych potrzeb. Różne rozkłady mieszkań i segmentów zapewniają komfort użytkowania niewielkim oraz licznym rodzinom. Deweloper oferuje mieszkania w standardzie deweloperskim oraz pod klucz. Dla niezdecydowanych oraz najbardziej wymagających klientów oferowana jest pomoc architekta.

Tereny wokół zachęcają do aktywnego wypoczynku, natomiast bliskość infrastruktury drogowej, handlowej i usługowej zapewnia wysoki standard życia na co dzień. Z Józefosławia do Warszawy jest bardzo blisko, a ceny mieszkań i segmentów o niemal połowę niższe. Wolisz segment pod Warszawą, czy niewielkie mieszkanie w samym centrum? Dla osób, ceniących poczucie prywatności oraz komfort życia zdecydowanie warte polecenia są segmenty z ogródkiem.

Sytuacja epidemiologiczna udowodniła, jak komfortowo przy niezliczonych ograniczeniach mogą żyć właściciele nieruchomości, do których przynależy ogród. Wyjątkowo funkcjonalne, niezbyt duże segmenty są doskonałą alternatywą dla mieszkań. Możliwość urządzenia pomieszczeń według własnego gustu zdecydowanie sprawdza się wśród osób, ceniących indywidualizm. Wysokiej klasy materiały, z których powstały mieszkania w Józefosławie są gwarancją najwyższego standardu, który utrzyma się przez wiele lat użytkowania budynków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię